Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mik bosszantanak az anyos,...

Mik bosszantanak az anyos, aposod reszeröl?

Figyelt kérdés

Mennyire hagyod magad?

Mennyit nyelsz mert a parod szülei?

Mennyire fontos velük a jo kapcsolat?

Mik azok amikkel az agyadra mennek?Ami már tul sok?

Mivan akkor ha a parod nem ert meg velük szemben?vagyis a szüleit partolja?


2019. júl. 25. 11:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%

Nekem az anyósom a férjem nagymamája, mert ő nevelte fel. 82 éves, tehát mindig mindent jobban tud, és ha valami szerinte okosat mond, azt megismétli 6x egymás után :D De ez nem olyan szörnyű szerintem. Kicsit kemény, és nem túl tapintatos asszony, könnyen kicsúszik ami a szívén, az a száján.

Egyébként nagyon jó lelkű asszony, az utolsóját is odaadná az unokáiért, dédunokájáért. Különösebb bajom tehát nincs vele, általában jól megértjük egymást, de ehhez kell az én öregek iránti tiszteletem, türelmem is, és hálás vagyok, hogy felnevelték nekem ezt a férfit tisztességesen. Sajnos a nagypapát nem ismerhettem.

Fontos a nagyival a jó kapcsolat, mert szeretjük.

Olyan helyzet nem volt még, hogy nagy konfliktus legyen, így nem volt még olyan sem, hogy a férjem őt pártolná, inkább ha piszkálja a pocakja miatt az unokáját, én védem meg a férjemet azzal, hogy nekem kell tetszenie :D

2019. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nekem nem is azzal van bajom h jönnek.

Jöjjenek hozzank evente 2szer egy hosszuhetvegere.

Majd mi megbeszeljük nekünk mikor jo.

De sajnos minket nem kerdeznek meg hanem sogorral beszelik meg.

Es mivel a szülei gondolom elvarjak h minden percet velük legyünk.

En nem mindig megyek át.De a ferjem is munka utan rohan

Faradtan kesön er haza.Emiatt erzekenyebb es feszültebb.

En ugy gondolom azert mert a sogoreknak jo vmi az nem biztos h nekünk jo.Es ezt egyszerüen nem értik.

Kocsival jönnek ki egyebkent,de 9 eve jarnak ki

de a kocsijukat is valamelyik fiu viszi el megtankolni.

Sogoreknal apos egesz nap iszik.

Multkor 3 db sör volt a hütöben mikor jöttek.

Direkt nem engedtem többet venni a ferjemnek

ossza be egy napra...Anyos hozott valami bort nekünk

egy rokon küldte,apos rabontott mert nem birta ki 3 sörrel.

Multkor nalunk aludtak,hoztak bort

Hetvege volt sokaig aludtunk,pihentünk a haloban

Apos elpusztitott reggel 9ig egy üveg bort

Ugy h ki ki jarkalt sunyiba inni.

Sztem visszataszito mar.

A ferjem sem szereti ha sokat iszik az apja

de a sogor nem veszi eszre es ha jönnek 3 kiszte sörrel varja màr.

Egyebkent ök is rendesek

csak nem veszik eszre h nagy terhek is ha 1 hetre v tovabb jönnek.


En tartanam magam ahhoz ha mi hivjuk öket jönnek ki hozzank.

Ha a sogor mondja nekik akkor menjenek oda es maradjanak is ott.

Nem vagyunk B terv,ha nekik megis sok belölük lelehet öket passzolni.



Ferjem azt mondta nekik h jo lenne ha beülnenek neha az autoba.

Es elinteznek amit akarnak.

Mert mindenhova a ferjem viszi öket.

Egyreszt nem keves km sem benzin.

1 het alatt 5-600km-ket megyünk a kocsival.

2019. júl. 25. 21:10
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatunk elején naponta vagy 10x beszéltek telefonon az anyjával.

Minden órában hívta legalább 1x. Ha nem vette fel smst írt, hogy mit képzel...este 8-kor már otthon kellett lennie, mert ment a hiszti anyuka részéről...


Sokat sír, hisztizik az anyja...mindent megtesz hogy ő legyen a középpontban. Ez bejön, mert ha elkezdi magát sajnáltatni mindig eléri a célját. Mindenki úgy ugrál körülötte ahogy ő rinyál.

Velem is elkezdte ezt csinálni egyszer, de nem bírtam megállni hogy ne röhögjem ki. Megmondtam neki a magamét, azóta másoknak hullajtja csak a krokoldil könnyeket.


Folyamatosan magáról beszél...a gyerekkoráról. Ők cselédházban laktak, és hordta a meltert amikor építkeztek.

Bármilyen témáról beszélünk, mindig itt lyukadunk ki.

Pl azt mondja valaki: Szép az idő! Erre ő: Igen, akkor is ilyen meleg volt amikor a cselédházban a maltert kellett hordani. ÓÓÓÓÓ a cselédház...blablablabla.


Szerintem a nevemen, koromon, foglalkozásomon kívül nem is tud rólam semmit pedig már házasok vagyunk a fiával.

2019. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Ja, azt hihagytam hogy nekem nem fontos velük a jó kapcsolat.

Az elején engedtem, de mióta bunkó volt velem azóta nem. (itt lakott nálam a párom, semmibe se fizetett, nekik viszont havi szinten küldött 50e-t. Vásárlást, mindent én fizettem, magyarul tartottam. Amikor szóvátettem akkor én voltam a g3c1a szülei szemében. Egy forintom nem volt abban az időben miatta...Egyszer pedig lekövérezett pedig csak 50kg vagyok)


Ha őket pártolja akkor mehet haza. Kiadtam már az útját párszor. Nem fogok engedni az anyja hisztéjének soha.

2019. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Apósom már nem él.

Anyósom részéről a leggyakrabban az idegesít fel, hogy minden leselejtezett, neki nem kellő, giccses vackot idehord hozzánk, hogy jó lesz a gyerekeknek játszani. De komolyan minden szirszart, régi tollakat, ezeréves naptárakat, szakadt bőröndöt, ócska napszemüveget, tönkrement telefonokat, mindent. Én utálom a lomot, igyekszem szabadulni attól, amire már nincs szükségünk, erre még a sajátunkon felül is pluszban jönnek a vackok, és hónapokkal később megsértődik, ha nem találja itt, amit hozott.


A férjemet zavarja is, meg nem is, sajnos ő az a fajta, aki soha semmit nem akar kidobni, mert a. az emlék, b. jó lesz még valamire. De azért amikor az anyja láthatóan szemetet hoz, az neki sem tetszik, de megbeszélni vele nem hajlandó, mert az ő családjukban semmit nem szokás megbeszélni, mindig mindenki csak magában puffog.

2019. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%

Anyósom részéről semmi bosszantó sincs, mivel évekkel ezelőtt elváltak (beújított magának valami hapsit), elköltözött, apóssal élünk.

Após részéről az bosszant, hogy iszik, nem is keveset, ekkor általában mindenki hülye, bunkó, csak ő az okos, ő a jó mindenben.

Párom mindig nekem ad igazat, mert ő is látja/tapasztalja rendszerint, hogy milyen az apja, amikor már "nem szomjas".

2019. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nalunk is apos iszik...

Sör bor pálinka barmilyen mennyisegben mehet nala.

Igaz h normalisan viselkedik de azert mert elnyomja a pia.

Naponta többször is elalszik a nappaliban a kanapen a tv elött.

Sajnos nincs vendegszobank mert szivem szerint megmondanam ha almos huzzon be aludni.

Az anyos nem engedi sokat inni,mert cukorbeteg

ezert sunyiban is iszik...

A palinkat kepes üvegböl meghuzni

A sogorom csak nevet rajta pedig eleg komoly problemak lesznek ebböl.

Sajnos a csaladomban volt alkoholista.

Sogoreknal van 1 kislany,unoka

Aposomat sose latod vele jatszani

se labdazni,se setalni vagy csak lemenni az 1 percre levö jatszoterre.

Akkor jatszik az unokaval ha valamit odavisz a kanapera.Akkor elvan vele.Sose vigyazott meg ra a 6 ev alatt.

De jönnek azzal mikor lesz meg 1 unoka a reszünkröl,

Hat?nagyokat fognak nezni!

Egyreszröl sose vigyazhat ra mert nincs olyan nap h ne igyon.

Nem ertem.Miert jo az h unoka majd ugy fog emlekezni ra h a nagypapa mindig emelgette a poharat?

Ha este megiszik 2 sört oke.

De reggel 8 kor mar 2 palinka van benne

Ezert nem vezetnek itt.Mert iszik

2019. júl. 26. 19:25
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu, van egy csomó mindenb


1) Lomis. Minden sz@rt eltesz, mert az jó lesz majd valamire. A nyári konyha, a padlás, a padlásfeljáró, a lakásban a szekrények tele vannak szeméttel. 10 éve nem hordott papucsoktól a fényes csokipapírig minden.


2) Okos. Nagyon. Mindenhez hozzá kell szólnia, mindenről megvan a véleménye. Mindenki más persze hülye. A mindenegybenblog és társai adják az alapműveltségét.


3) Hangos. A dobhártyám beszakad, amikor rákezdi.


4) erőszakos, elnyom mindenkit. Más véleménye hülyeség. Belepofázik más beszélgetésébe, mindent jobban tud, mindenről tudni akar.


5) Manipulatív, szeret az áldozat szerepében tetszelegni. Hiszen ő gyenge, egyedülálló nő. Nehezen viseli, amikor nem ugrálnak körülötte. A testvérére is fúj, amiért az "sosem hív fel, hogy kell-e valamit segíteni. Pedig tudja, hogy egyedül vagyok."


És ezer kisebb-nagyobb bosszantó dolog.

2019. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!