Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez mennyire normális hozzáállá...

Ez mennyire normális hozzáállás a párom szülei részéről?

Figyelt kérdés
Mikor a párom szüleinek a nyaralójában voltunk télen volt egy üveg méz félig. Vettem belőle kb 2szer a teámba. Párom elmondta otthon. Erre a szülei elhozták onnan, közölték vigyünk mi magunkkal ha enni szeretnénk belőle. Máskor elfelejtettünk vinni étolajat. A felét elhasználtam. Már akkor mondtam a páromnak majd veszünk másikat nekik. Párom ezt elfelejtette közölni velük, anyuka szerint rengeteget használtam. Na ekkor rávágtam vegyél nekik 5 litert hogy megnyugodjanak! Mi meg hordunk oda wc papírt, törlőkendőt, repceolajat, mindenfélét. Múltkor a papírzsepiből se mertem venni, nehogy azért is megszóljanak.
2017. aug. 3. 13:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus nagyon smucigok a párod szülei!

És ő mit szól hozzá..? Nem kellemetlen neki a szülei viselkedése?

Azt még megértenén ha akkor lennének mérgesek mert a hütőből kiesztek mindent..de ez a kiakadás részükről nem normális.

Az én anyósomék meg állandóan pakolnak mindenfélét,már nekem kellemetlen elfogadni

2017. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem annyira normális.
2017. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire! Nem értem a hozzá állásukat hiszen te/ti vettetek volna helyette másikat illetve írtad, hogy mást is szoktatok oda vinni. Párod meg miért foglalkozik, miért újságol el otthon ilyen apróságot hogy vettél 2 kanállal a mézből?? Ilyen emberek a házában még levegőt se vennék ezek után.. be se tenném a lábam hozzájuk, aztán sápítozhaznak.
2017. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Amit odahordotok, hordjátok is vissza, és vegyétek meg, amit elhasználtatok. Ha ilyen smucigok, akkor legyen így, de lehet, nem nyaralnék többet ott.
2017. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
94%
ha utálnak téged akkor ez teljesen normális
2017. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%

Én nem mennék így inkább a nyaralóba. Borzasztóan kicsinyes dolog két kanál mézen és egy fél üveg olajon problémázni.

Mennyibe került ez nekik? 300 ft? Ennyit sajnálnak a fiúktól és a fiuk párjától?

Én nem mennék így többet oda.Inkább fizetek egy idegennek a szállásért, de ne legyen ez a cirkuszolás és cigánykodás.

2017. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
Nem de ezek után én nem mennék többet hozzájuk és ennyi.
2017. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
72%

Smucigok...

Amúgy anyósjelöltem is ilyen néha... máskor nem, de néha eléggé rájön az ötperc. Múltkor mentünk le a nyaralójukba, és elfelejtettünk szószt venni a kajánkhoz, megnéztük, mi van a szekrényben. Hát volt ott egy 7 éve lejárt, majdnem mászó pizzaszósz. Szóltunk neki, erre ki volt akadva, hogy mit turkálunk a konyhaszekrényben, és miért akartunk az ÖVÉBŐL enni... nemhogy megköszönné, hogy szólunk neki...

2017. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%

Nem normalis. En foztem volna egy egytaletelt nektek, de az sem baj, ha foztok es az fogy, ami ott van. Nyilvan, ha rendszeres az ottlet, akkor ti vasaroltok be.

Ha van jovedelmetek abbol, ha nincs akkor megosztva a szulok megoldjak, nehogy ehen legyetek.

2017. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem normális. Kisgyerekek szokták így félteni a csokijukat...
2017. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!