Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ezt miért kellett?...

Szerintetek ezt miért kellett? 26/N

Figyelt kérdés
Férjem 30.születésnapjára szerveztem egy meglepetés bulit. Meghívtam a munkatársait is mivel nagyon jó barátságban vannak. Testvére nincs viszont van 2 lány unokatesója akikre majdhogynem testvérként tekint. Őket is meghívtam, adtak is pár tanácsot a szervezkedéssel kapcsolatban. Mindent megszerveztünk, torták, lufik, ajándékok, sütemények, kaja, pia,zene. Aztán gondolkodtam havi háromszor találkozik a szüleivel. Mivel a csajokat meghívtam szerintem nem lett volna jó ötlet a szüleit kihagyni. Fiatal szülei vannak még 54-55 évesek. A viszonyom velük nem túl jó. Nem volt semmi komoly veszekedés se vita, egyszerűen tiszteljük egymást, de ennél komolyabb kapcsolat nem alakult ki köztünk. Még pár hete elmentem hozzájuk egyedül. Kb 100 kmre laknak tőlünk. Nem szerettem volna üre kézzel menni( szerintem bunkóság) vittem nekik csokit aztán elmondtam mi a helyzet. Szerveztem egy MEGLEPETÉS bulit amiről a férjem nem tud. Szeretném ha eljönnének. Kicsit beszélgettünk, buliról beszéltünk illetve a hétköznapokról. Szerintem én senkit nem bántottam meg, mert nem tudnék róla, hogy bármi sértőt is mondtam volna. Úgy váltunk el egymástól, hogy eljönnek és örülnek neki.A buli előtt láttam valami bántja a férjem, de nem mondta el. A szülinap nagyon jól sikerült. Miútán mindenki elment szólt a férjem, hogy beszélni szeretne velem, de ne akadjak ki. Azok után, hogy anyósoméknál jártam felhívta apósom a férjemet és mindent elmondott neki, hogy mire készülök és kinevetett. Mondta a párom, hogy érződött rajta a rosszindulat. Állítólag nagyon összevesztek, de a szülinap előtt nem akarta nekem ezt elmondani, mert látta rajtam, hogy milyen lelkes vagyok.Utána nagyon rosszul éreztem magamat, hogy ezt miért kellett. Ti ehez mit szólnátok?
2019. júl. 30. 11:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelműen téged akartak kellemetlen helyzetbe hozni, viszont azzal nem számoltak hogy a fiuk ünnepét rontják el ami sokkal nagyobb vétség. Nyilván a titok azért titok, hogy ne tudja meg más, de ezzel a húzásukkal a saját gyerekük boldogságát rontották el.

Szegény barátod, biztos szörnyű lehet szembesülni azzal, hogy ilyen patkány szülei vannak, akik a saját élveztüket előbbre helyezik mint a fiuk születésnapi meglepetését.

2019. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
1%

ÚRISTEN kérdező! Te komolyan még itt tartasz? 26/30-as pár? Mint a tinik de komolyan, olyan szinten vagytok. Bulizunk, haverok, sértődünk, hisztizünk stb.

A családalapításon kéne hogy járjon az agyatok, nem bulikázáson, meg a haverokon.

2019. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
98%

Én csak azt nem értem, miért nem neked szóltak, ha nem mennek, ráadásul még a saját fiúk meglepetés születésnapját is elrontották. A 30 kerek szám, elhiszem, hogy rosszul esik neki is és neked is. Biztos kideríteném, mi volt ezzel a konkrét szándékuk.

Amúgy meg helyetted is bekaphatják. Ez a véleményem.

2019. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%

12-es, orvos látott már?

Amúgy a FÉRJE, nem a barátja, nem a párja (de az is rendben lenne).

Nekem a férjem 50. szülinapomon tartott meglepetés bulit. Akkor mi is csak bulikázunk? Mit szedsz? Adsz nekem is?

2019. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
98%

"Biztos kideríteném, mi volt ezzel a konkrét szándékuk."


A konkrét szándék az volt, hogy kicsesszenek a Kérdezővel. Ezért én nem is kutakodnék, hogy mi volt a konkrét szándék, ne nézzenek már naivnak (hülyének) ezek a jellemtelen szar alakok.

2019. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
98%

Az apósnak nem szólnék, mert soha többé nem állnék vele szóba.


A házastársamnak (én éppenséggel férfi vagyok, azért írtam így), megmondanám, hogy amikor ő kér, én elmegyek vele alkalmakra a szüleihez, mert őt szeretem, de ha nem muszáj, én SOHA TÖBBÉ nem mennék oda, és amikor idejönnek, én csinálok magamnak valami programot, hogy ne legyek otthon. És nem kell magyarázkodnia a szülei előtt, nyugodtan mondja meg az apjának, hogy az orbitális bunkósága miatt teszem ezt.

2019. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem vesznèk ossze vele, de szoba sem állnék vele többet
2019. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
98%

Én egészen biztosan felhívnám és 2 mondattal, higgadtan, mindenféle trágárkodás és egyéb nélkül úgy elküldeném melegebb éghajlatra anyósékat, hogy csak pislognának. Majd ezek után az életben többet nem állnék szóba velük!

Undorítóak!! Szégyellhetnék magukat..

2019. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
98%
Majd, ha felhívnak, hogy segítség kell, akkor röhögj a telefonba a b@.szd rá.
2019. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
30%
Voltak a bulin a családodból?
2019. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!