Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ezt miért kellett?...

Szerintetek ezt miért kellett? 26/N

Figyelt kérdés
Férjem 30.születésnapjára szerveztem egy meglepetés bulit. Meghívtam a munkatársait is mivel nagyon jó barátságban vannak. Testvére nincs viszont van 2 lány unokatesója akikre majdhogynem testvérként tekint. Őket is meghívtam, adtak is pár tanácsot a szervezkedéssel kapcsolatban. Mindent megszerveztünk, torták, lufik, ajándékok, sütemények, kaja, pia,zene. Aztán gondolkodtam havi háromszor találkozik a szüleivel. Mivel a csajokat meghívtam szerintem nem lett volna jó ötlet a szüleit kihagyni. Fiatal szülei vannak még 54-55 évesek. A viszonyom velük nem túl jó. Nem volt semmi komoly veszekedés se vita, egyszerűen tiszteljük egymást, de ennél komolyabb kapcsolat nem alakult ki köztünk. Még pár hete elmentem hozzájuk egyedül. Kb 100 kmre laknak tőlünk. Nem szerettem volna üre kézzel menni( szerintem bunkóság) vittem nekik csokit aztán elmondtam mi a helyzet. Szerveztem egy MEGLEPETÉS bulit amiről a férjem nem tud. Szeretném ha eljönnének. Kicsit beszélgettünk, buliról beszéltünk illetve a hétköznapokról. Szerintem én senkit nem bántottam meg, mert nem tudnék róla, hogy bármi sértőt is mondtam volna. Úgy váltunk el egymástól, hogy eljönnek és örülnek neki.A buli előtt láttam valami bántja a férjem, de nem mondta el. A szülinap nagyon jól sikerült. Miútán mindenki elment szólt a férjem, hogy beszélni szeretne velem, de ne akadjak ki. Azok után, hogy anyósoméknál jártam felhívta apósom a férjemet és mindent elmondott neki, hogy mire készülök és kinevetett. Mondta a párom, hogy érződött rajta a rosszindulat. Állítólag nagyon összevesztek, de a szülinap előtt nem akarta nekem ezt elmondani, mert látta rajtam, hogy milyen lelkes vagyok.Utána nagyon rosszul éreztem magamat, hogy ezt miért kellett. Ti ehez mit szólnátok?
2019. júl. 30. 11:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
98%

12-es nagyon vicces :D :D

Én sem balhéznék, de nem hagynám szó nélkül. De én nem felhívnám. Én elmennék férjestül a következő nagy családi összejövetelre, és az étkezőasztalnál, amikor teljesen biztos, hogy mindenki ott ül, jó hangosan hozzá fordulnék, és megmondanám neki, hogy "jaj, jut eszembe, sajnos nem sikerült elrontani a meglepetésbulit, hiába lötted le a poént előre a fiadnak, mert így is nagyon jól mulattunk, és még sokáig emlékezni fogunk rá. Szóval nem jártál sajnos sikerrel, de ne szomorkodj, van ilyen, előfordul. Meghívni mondjuk többet nem fogunk, de azért remélem, elégedett vagy magaddal és jól esett direkt elrontani a meglepetést."

2019. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
98%

"A családalapításon kéne hogy járjon az agyatok, nem bulikázáson, meg a haverokon."


Szüjjéééé...szüjjééééé..szűűűjjééééé...meee csak... :D Eszem megáll.

2019. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy szerintem ne is foglalkozz velük. Az ilyen férgeknek pont az a célja, hogy kavarjanak, idegesítsenek, ha látják, hogy bejött azt élvezik. Persze soha többet nem szerveznék semmit az ő részvételükkel.
2019. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%

Egy tollvonással kizárnám az anyóst-apóst az életemből.

Mégis mit kell ezen gondolkodni!?

Nem balhéznák, nem hínék fel senkit.

Ez után SOHA AZ ÉLETBEN nem találkoznék, nem beszélnék velük, és megszakítanék MINDEN információközlést.

Közösségi oldalakon tiltás törlés, telefonszámok tiltva.

Ezek a férgek nem érdemelnek mást.

Pfff....

2019. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
8%

22


Miért ha szülni nem akar családot nem akar, akkor minek ez a cirkusz és felhajtás az esküvővel?

2019. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
97%

Leosztanám őket a férjem előtt, hogy köszönöm szépen, hogy tönkre tették a meglepetést a fiuknak! Ebből is látszódik mennyire szeretik őt! Többet pedig semmibe nem lesznek bele vonva, köszönjék maguknak!


Égjen a pofájuk!

2019. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
97%

"Miért ha szülni nem akar családot nem akar, akkor minek ez a cirkusz és felhajtás az esküvővel?"


Mert csak az házasodhat, aki potyogtat is? A házasság vagyonközösség, és jogilag család, nem kell hozzá gyerek. Neked meg nem tökmindegy, hogy a kérdezőék akarnak-e, és ha igen, mikor?

2019. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!