Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom közölte, hogy ő a közös...

Párom közölte, hogy ő a közös gyereket nem fogja elvinni a szüleimhez, mert ki nem állhatja a kutyab. zikat. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Eddig megvoltak, úgyis ritkán mentünk hozzájuk, szüleim nagyon szeretik a kutyájukat, párom a kutyamániásokat ki nem állhatja, azt mondja addig a gyerek se megy oda, mert a kutya "veszélyes". Ami annyit tesz, hogy csak ugrál meg ugat. Eddig se lehetett egy szava se, a kutya mindig meg volt fogva, ha anyámékhoz mentünk.

Náluk ez a kutyautálat családi vonás, párom szülei meg nagyszülei se szeretik a kutyákat, az apja szerint "kutyát sétáltatni a bolondok szoktak". Más állatokkal nincs baja, macskákat meg a lovakat nagyon szereti.

Mi a teendő?



2019. júl. 30. 16:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%

Már megint a kutyás probléma.

Mondjuk én mucsai tuskóhoz nem mentem volna hozzá. Ha igaz a kérdés, és nem a szokásos kutyás kamu.

2019. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Oke, akkor nem viszi el. Elviszed te. Bumm, mekkora problém a és milyen nehéz a megoldása....
2019. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
29%
Igaza van, rühellem, amikor a kutya, a sáros lábával szétkarmolja a nadrágomat meg a lábam. És nyáladzik, meg szőröz.
2019. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak kifogás hogy pont a kutya miatt nem viszi majd oda a gyereket. Ha tényleg ugrál és ugat, addig be lehet zárni, el lehet különíteni és a probléma meg van oldva. A veszélyes kutyáról: szerintem az a kutya veszélyes, amelyik nincs emberek között, nincs simogatva. Az én párom is nagy kutyaellenpárti volt, de lassan próbálom átnevelni, és most már ott tartunk, hogy tudomásul veszi ha közli vele a 3 éves lányom hogy a kutya /pitbull/ már megint bent volt a házban, és a szőnyegen hemperegtek.
2019. júl. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%
Párodnak igaza van... Egy kutyában sem szabad megbízni, pláne kisgyerek közelébe sem szabad engedni! Kivéve, ha különböző teszteket végeztek rajta, amikkel igazolják az egészséges idegrendszert, mint pl egy segítő kutya kiképzésénél. Egy kutya nem fogja érteni, hogy a kisgyerek miért sikít hirtelen, vagy kiabál, esetleg hirtelen mozdulatot tesz vagy meghúzza a szőrét. Te, mint édesanya, vállalod az esetleges balesetet és annak a következményeit pl legharapja a fél arcát a kisgyerekeknek? Fogsz tudni úgy aludni, hogy örök, maradandó nyomot hagy a kutya, akinek nincs szűrve az idegrendszere?
2019. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%

Kutyabarátként:

Nevwljétek meg a kutyát!

2019. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Én is egy ugatós dög miatt nem viszem a gyereket a párom szüleihez: az anyóshoz. A kutyájuk tündéri pofa.
2019. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
És így öröklődik generációról-generációra a fszság.
2019. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Az utolsó szépen leírta, hogy milyen egy SZOCIALIZÁLATLAN kutya, nem pedig azt, hogy ÁLTALÁBAN milyen egy kutya.

Kérdező, nálatok mikyen a kutya?

Amúgy meg igen, el lehet zárni is amíg ott vagytok. Ha ez sem ok a férjednek, akkor ott más baj van.

2019. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
27%
Közben jött válasz, a nem lehet általában kutyában bízni kommentre írtam.
2019. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!