Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom duzzog nyaralás után...

Anyósom duzzog nyaralás után ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Anyósom velünk lakik amióta apósom meghalt. Eddig jó volt a viszony, de egy nyaralásra se jött velünk eddig, hiába hívtuk. Idén eljött. Addig minden jó volt míg haza nem értünk. Azóta viszont duzzog, nem szól senkihez, nem jön ki a szobából se, vagy ha igen flegmázik. Azt mondta hogy nincs baja de tudjuk hogy van látjuk rajta. Kezd minket idegesíteni hogy azt lessük mikor pukkad már ki. Mi baja lehet?
2019. aug. 4. 12:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Mégis miből gondolod, hogy itt bárki tudhatja a választ..? Jósok vannak itt?
2019. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én se értem, honnan a francból kéne ezt bárkinek tudni és mit vársz azon felül, hogy találgatnak vagy javasolják, hogy beszéljetek vele.
2019. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Kérdezzétek meg. Ha nem mondja el, mondjátok meg neki, hogy ha nem mondja el, akkor meg ne viselkedjen úgy, mintha baja lenne, mert nem vagytok kíváncsiak a savanyú pofájára meg a flegma stílusára.

Meg azt is megmondhatjátok neki, hogy ha nem viselkedik, meg valami nem tetszik neki, el lehet költözni máshova, ahol ezt folytathatja nyugodtan.

Hiába anyós, meg rokon, titeket keserít meg ezzel. Nem kell eltűrnötök.

2019. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Annyira ne várd, ne lessed, mikor pukkad már ki!

Hagyjátok békén, 1001 baja lehet egy embernek, ha majd olyan fázisban lesz, akkor nyilván beszél is róla.

2019. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Máskor ne hívjátok meg. Fele költség, dupla élvezet.


De valószinüleg ö mást, többet vrt a nyaralástól, viszont ha nem mondja, mit lehet ezel kezdeni? Semmit.

2019. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, miért nullázódott e a 3. válasz, és én hiába nyomtam fel, még egyetlen %-kal se mozdult fölfelé. Pedig igaza van, bár én annyi fáradságot se vennék, hogy egyáltalán beszéljek vele, nem vennék tudomást a duzzogásáról. Ő fogja előbb megunni. Nyilván van valami, amit ő másképp képzelt, nektek meg eszetekbe se jutott (mit tudom én: nem álltatok meg kávézni hazafelé, miközben ő úgy szereti a kávét), csakhát néma gyereknek anyja se ... illetve néma anyósnak menye se ... Primitív megoldás a durci, éretlen.
2019. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Tipp: beszéltetek róla a háta mögött, meghallotta.

Másik tipp: nincs köze hozzátok, se a nyaraláshoz.

Szerintem hagyjátok, ha túljut rajta, a régi lesz.

Miért kell nézni, hogy mikor pukkad ki?

2019. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%

#6-os, gondolom a sok álszent ember pontozott le mindkettőnket, akik még maguknak sem merik bevallani, hogy attól, mert egy egyedül maradt idős emberről van szó, aki rokon is ráadásul, attól még nem kell eltűrni az ilyesmit és igenis meg kell neki mondani, hogy ez így nem pálya, hogy őhozzá kelljen igazodni.

És szerintük ez így embertelen és szemét dolog, hogy így gondolkodik valaki egy idős emberről, holott másoknak elmesélve hasonló helyzeteket, panaszkodnak és kibeszélik a másikat, és pontosan ugyanezen a véleményen vannak, csak hát azt nem szabad nyíltan kimondani és az érintett szemébe mondani, mert az milyen már...

2019. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Becsületszavam adom: ha én lennék az anyósod, válaszolnék kérdésedre.

Így viszont nem csak vadidegenként, hanem ismeretlenül is fogalmam sem lehet.

2019. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Az én tippem:bébiszitternek vittétek, végig a gyerekekkel kínlódott amíg ti éltétek világotok.
2019. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!