Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom duzzog nyaralás után...

Anyósom duzzog nyaralás után ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Anyósom velünk lakik amióta apósom meghalt. Eddig jó volt a viszony, de egy nyaralásra se jött velünk eddig, hiába hívtuk. Idén eljött. Addig minden jó volt míg haza nem értünk. Azóta viszont duzzog, nem szól senkihez, nem jön ki a szobából se, vagy ha igen flegmázik. Azt mondta hogy nincs baja de tudjuk hogy van látjuk rajta. Kezd minket idegesíteni hogy azt lessük mikor pukkad már ki. Mi baja lehet?
2019. aug. 4. 12:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nem tudom, hogy neki mi baja lehet, de én akkor szoktam ilyen lenni, ha valami nagyon nem tetszik, de mégis úgy gondolom, hogy most jobb lenne, ha belenyugodnék, és elfogadnám a helyzetet. Például mert utólag már nem tudnunk változtatni. Levonom magamban a tanulságokat, és legközelebb igyekszem okosabban viselkedni.

De az is lehet, hogy olyan mérges vagyok, hogy nem volnék képes higgadtan tálalni a problémámat. Majd ha magamban helyreraktam a dolgokat, beszélek róla, ha szükséges.

Hagyjátok békén a Mamát. Esetleg egyszer (!) megemlíthetitek, hogy nektek úgy tűnik, valami bántja őt, és szívesen meghallgatnátok, hogy miről van szó. Csak szóljon, ha beszélgetni szeretne. Aztán szálljatok le a témáról, és ne tekintsétek úgy, mintha ő meg lenne sértődve.

2019. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
Feltehetően sok volt már belőletek. Most szeretne pár napot egyedül lenni.
2019. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
És ki akadályozza meg ebben, 12-es? Ők tukmálták rá magukat? Mondjuk, ment volna külön nyaralni, mindjárt egyedül lehetett volna!
2019. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet, hogy nem harag, hanem gyász van mögötte? Eszébe jutott vmi a férjével vagy ilyesmi.
2019. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%

"Anyósom velünk lakik "

"Kezd minket idegesíteni"


Aranyom! Csak téged!

Gondolom, hogy az egész nyaralásotok alatt szintén flegmáztál vele, és azt éreztetted hogy egy kolonc a nyakatokon.

Gondolom, hogy volt egy-egy "finom" beszólásod felé.

Ehhez nagyon értenek a nők...

2019. aug. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Lehet örült a nyaralás alatt kapott figyelemnek és most a duzzogással akarja fenntartani.
2019. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%
Az lehet, rájött milyen jó a figyelem központjában lenni
2019. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
26%
Megkérdezném anyukát, hogy mégis mi a problémája, ha pedig a tipikus "semmi" a válasz, akkor közölném vele, hogy fejezze be ezt a stílust és viselkedjen normálisan, mert ha nem tetszik valami, tovább lehet állni.
2019. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!