Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez kedves gesztus...

Szerintetek ez kedves gesztus vagy Nektek sok, zavaro lenne? 22N

Figyelt kérdés

Parommal kulom elunk, az anyukaja peksegben dolgozik es kb heti szinten kapnak ok is pekarut vagy olcsobban vagy ha marad DE friss akkor ingyen. Es hetente marad olyan sok,hogy onmaguknak,meg nekunk szokott adni: zsemle,kalacs,sutemenyek,brios,pogacsaa ilyesmit. Es akkor felhivja a parom h epp kell e valami esetleg masnap munkaba vagy vacsorara. Amugy a peksegben minden nap hajnali 5 kor van friss aru csak ez amibol hozhat hetente!


Es amugy szerintem kedves dolog. De van aki kiakadna ezen? Ugy hozza ide hogy fel sem jon sose csak parom ugrik le, ha o nincs akkor en. De sosem jon be. Mondjuk nem hivtuk be 😱😂 de megkoszontuk mindig. En annyit kertem h ne hozzon tobbet mint amit elfogyasztunk mert utalom kidobni az etelt.


Es mindig telefonal ha van pekaru (1 kislosarnyi) hogy jo e nekunk vagy sem. Ez igy azert korrekt nem? Mintha csak beallitana..


Ti orulnetek vagy zavarna?



2019. aug. 8. 15:55
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

De valaki azt irta o nem orulne es vigye masoknak :(


Eloszor en is ezt ereztem. De neha tok finom mert friss es csak 7 naponta van. (Mondjuk kozben eszek mast myilvan..)


Csak eloszor feltem h eroszak lesz de igy elvileg nem

2019. aug. 8. 16:19
 12/31 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen korrekt,nyilván ha nem kell akkor visszautasítjátok nem hiszem,hogy megsértődik.
2019. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem inkább te vagy a mérgező meny. Hozza nektek ingyen az ételt, de te még csak egy pohár vízre se hívod fel sosem. Kb mintha el akarnád szakítani a fiától, de ha ingyen ad valamit az kell, de viszonozni nem viszonozod.


Tényleg nem érzed gáznak a viselkedésed? Szegény kinyalja a feneketek és ezt kapja.

2019. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
95%
Kettőtök közül nem az anyós a mérgező perszóna..
2019. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Emberek! A fia 50% reszes a lakasban en is 50%.. felhivhatja. Nem hivta!


Miert en hivjam fel? A fia latja tobbet. Gondolkozzatok mar..


Ha elore meg van beszelve oke. De ugy gondolom ha megkoszonom az eleg. Ha valami nem kell kulturaltan szolok h koszi nem.


Paromnak feladata felhivni az en anyukamat aki szinten segiteni szokott !????? Feladata? Nem. Naugye.

2019. aug. 8. 16:48
 16/31 anonim ***** válasza:
93%

Megkérdezhetem, hogy sikerült ennyire becsicskítani az anyóst?

Szerintem sok embert érdekelne.

2019. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
98%
Ez engem is érdekelne 😅 Ha ilyen anyósom lenne még sütire is felhívnàm itt ott :)
2019. aug. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
98%
Jesszusom, komolyan itt kérdezed, hogy ez nem gáz-e az anyósod részéről, hogy felhúv titeket, hogy nem kértek-e ingyen ételt, és ha kértek visz, ha nem nem? Attól, hogy az anyósokról van egy sztereotípia, nem kell rá is ráhúzni, ez egy tök aranyos, kedves gesztus. Ráadásul fel sem merül, hogy ez a mérgező anyós kategória lenne, te meg ezt kérdezed itt
2019. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez kedves gesztus, de nem tudom mi az oka annak, hogy nem megy fel. Lehet tehernek érzi vagy ilyesmi. Kérdezzétek meg tőle esetleg, néha hívjátok meg a párod szüleit hozzátok!
2019. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt eljárás, amit csinál, nálam teljesen rendben lenne.
2019. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!