Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez kedves gesztus...

Szerintetek ez kedves gesztus vagy Nektek sok, zavaro lenne? 22N

Figyelt kérdés

Parommal kulom elunk, az anyukaja peksegben dolgozik es kb heti szinten kapnak ok is pekarut vagy olcsobban vagy ha marad DE friss akkor ingyen. Es hetente marad olyan sok,hogy onmaguknak,meg nekunk szokott adni: zsemle,kalacs,sutemenyek,brios,pogacsaa ilyesmit. Es akkor felhivja a parom h epp kell e valami esetleg masnap munkaba vagy vacsorara. Amugy a peksegben minden nap hajnali 5 kor van friss aru csak ez amibol hozhat hetente!


Es amugy szerintem kedves dolog. De van aki kiakadna ezen? Ugy hozza ide hogy fel sem jon sose csak parom ugrik le, ha o nincs akkor en. De sosem jon be. Mondjuk nem hivtuk be 😱😂 de megkoszontuk mindig. En annyit kertem h ne hozzon tobbet mint amit elfogyasztunk mert utalom kidobni az etelt.


Es mindig telefonal ha van pekaru (1 kislosarnyi) hogy jo e nekunk vagy sem. Ez igy azert korrekt nem? Mintha csak beallitana..


Ti orulnetek vagy zavarna?



2019. aug. 8. 15:55
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Kedves #16 es #17 es valaszolo 😀🤔🤔🤔

Igazabol senki sem akart szandekosan cseledet csinalni az anyos-jeloltbol de o valahogy masokkal is ilyen..


Parom idos nagymamajanak a menye az en anyos jeloltem. Es a sajat anyosanak is 30 eve futtyszora ugrik..!! Eskuszom. Folyton azt lesi h a baratom mamaja mit ker es munka utan faradtan is ugrik azonnal. Ha mashogy volt pihenonapja mert hetvegen dolgozott (korabban de kozel 10 evig nem csak hetkozben dolgozott) a het kozben levo pihi napjat az anyosnal toltotte: gazolt a kertben..bevasarolt neki de 30 eve is mikor mi parommal sehol sem voltunk es a mama tok fitt volt... Szoval o ilyen. Nem a ferje csicskult akinek az anyja hanem a menye.. fura ez.


Aztan mikor nyomult megkertuk h tartsa tiszteletben h OKKAL van csukva a baratom szobaajtaja.. kulcscsal mikor en atmegyek nem tarsasozni jarok at xD ez volt 5 evig

:D es az elejen azt hitte anyos jelolt h hozzaJUK jarok azaz nem a fiahoz hanem mindenkihez 😱😂😂😂😂


De hamar rajott h kettesben akarunk parkapcsolatot.. inkabb hozzank jott at baratom heti 6X kb. Gyakran.


Aztan elkoltoztunk. Azota 2x jart itt segiteni se mas okbol nem jott. Ha vmit adni akar elotte vagy foton atkuldi vaagy hivja parom h kell vagy nem mert o nem jon varatlanul :D


Akit lehet erre formalni azt tudjuk de vannak anyosok akiket nem lehet. Az en anyum imad minket sokat segit de megmondta h nem csicskul ha kell valami mi megyunk erte es elotte hivni kell ot is 👌😊😊

2019. aug. 8. 17:53
 22/31 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egy nagyon kedves, nagyon normális anyósjelölted van, te meg kb emberszámba se veszed, olyan lenézően beszélsz róla. Én az anyóst sajnálom
2019. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
83%
Mondtad, hogy korábban folyton a nyakatokon lógott: valószínűleg emiatt vagy túlérzékeny, és már az olyan apróságokba is belelátsz olyat, ami nincs is benne. Próbáld meg elfelejteni a múltat: ha barátod anyuja változtatott a viselkedésén, adj neki új esélyt, ne skatulyázd be a régi viselkedése szerint. Valószínűleg akkor is csak a jó indulat vezérelte.
2019. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%

🤷‍♀️

🤦‍♀️

Rettentő elszomorító a viselkedésed. Szegény néni. Miért vagy vele ilyen undok? Kicsit sok volt az elején szegény, jóban akart lenni veled, visszavett, te meg marod el tőle a fiát. Biztosan jól esne neki, ha megkínálnád egy kávéval és megkérdeznéd, hogy hogy van. Végül is a párod anyja, ingyen viszi nektek a kaját. Normális ember hogy ilyen gonosz?

Az én anyósom már elásott volna ezért. Mondjuk őt nem is próbáltam teljesen kiiktatni a férjem életéből, pedig sok tud lenni ő is, meg van úgy, hogy megmondóemberkedik. Mégis együtt járunk egy csomó helyre, meg kb. mindent meg tudunk beszélni, még akármilyen nyers stílusban is, ha úgy van. Ehhez azonban szükséges bizonyos fokú érzelmi intelligencia, ami belőled teljes mértékben hiányzik. Szégyelld magad!

2019. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%

Aztan mikor nyomult megkertuk h tartsa tiszteletben h OKKAL van csukva a baratom szobaajtaja.. kulcscsal mikor en atmegyek nem tarsasozni jarok at xD ez volt 5 evig


:D es az elejen azt hitte anyos jelolt h hozzaJUK jarok azaz nem a fiahoz hanem mindenkihez 😱😂😂😂😂



Gondolom enni náluk ettél nem csak a pasidnál, ugyan úgy ettél az anyja főztéből te is, használtad a vizet, áramot amit a szülei fizettek gondolom...és nem is lett volna kötelességük hogy ott legyél. Én a két kezem összetenném hogy ilyen normális, és eltűri a viselkedésed. Az én anyósom már úgy helyrerakott volna téged hogy sírva költözöl másik országba.

2019. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

NEM LAKTAM OTT ES NEM FOGADTAM EL ETELT TOLE !!! ES NEM OTT FURODTEM. hanem amikor nalunk nem tudtunk lenni par orara mentem csak at baratom szobajaba anno !! Es inkabb baratom hivtam at hozzank hogy ne kelljen ott lennem. Tehat nem ettem nagyjabol semmit a foztjebol mert nem izlik de ennek is megvolt a modja kulturalt modon koszontem meg es mondtam h epp nem szeretnem. Tehat nem eltem ott naluk..


Amugy 2 naponta rair baratomra,hogy "fiam hogy vagyTOK,jol vagyTOK?" Azaz "MI" ketten. Tok sz@rul esik az ellenorizgetese :( nem konnyu.


De a pekarut illendoen koszontem meg. Miota 1x itt rendezkedni akart azota nem jon ide.. en se rendezem at a lakasat.


De szeretnek beket en is csak nem tudom kinek mi a sok. Itt irtak ketten is h oket zavarna!

2019. aug. 8. 23:33
 27/31 A kérdező kommentje:

#25 os!! Azert rakott volna helyre mert nem hivom fel 1 kavera es kenyszeritem magam arra ami a boldogsagom ellen szol? Vicces vagy


Amugy meg megyunk masik orszagba es anyos jeloltek nem fognak odajonni..majd mi latogatunk ha akarjak. Ha nem az se izgat van sajat edesanyam latogatom oket. De meglatogatnam anyos jelolteket is..

2019. aug. 8. 23:35
 28/31 anonim ***** válasza:
88%
Mi baj van azzal, hogy megkérdezi hogy vagytok? Ez nem ellenőrizgetés, hanem egy normális családban ez így működik. De persze a te anyád számít, a párodé meg nem.
2019. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
77%

Na most dögöljek meg, ha értem az ilyen kérdéseket.


"szerintem kedves dolog" "Ti orulnetek vagy zavarna?"


Most ha neked jó, akkor mi a farkat érdekel más véleménye? Ha azt írnánk, hogy zavarna, akkor onnantól elküldöd majd mert téged is zavarni fog?

2019. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
90%
Vinne neked a halál bármit is ... Sajnálom a nőt hogy ilyen menye van...
2019. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!