Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ez kedves gesztus...

Szerintetek ez kedves gesztus vagy Nektek sok, zavaro lenne? 22N

Figyelt kérdés

Parommal kulom elunk, az anyukaja peksegben dolgozik es kb heti szinten kapnak ok is pekarut vagy olcsobban vagy ha marad DE friss akkor ingyen. Es hetente marad olyan sok,hogy onmaguknak,meg nekunk szokott adni: zsemle,kalacs,sutemenyek,brios,pogacsaa ilyesmit. Es akkor felhivja a parom h epp kell e valami esetleg masnap munkaba vagy vacsorara. Amugy a peksegben minden nap hajnali 5 kor van friss aru csak ez amibol hozhat hetente!


Es amugy szerintem kedves dolog. De van aki kiakadna ezen? Ugy hozza ide hogy fel sem jon sose csak parom ugrik le, ha o nincs akkor en. De sosem jon be. Mondjuk nem hivtuk be 😱😂 de megkoszontuk mindig. En annyit kertem h ne hozzon tobbet mint amit elfogyasztunk mert utalom kidobni az etelt.


Es mindig telefonal ha van pekaru (1 kislosarnyi) hogy jo e nekunk vagy sem. Ez igy azert korrekt nem? Mintha csak beallitana..


Ti orulnetek vagy zavarna?



2019. aug. 8. 15:55
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal nőként úgy gondolom, hogy túlreagálod az anyósod veletek szembeni gesztusait, és te vagy az aki az anyós minden megnyilvánulásában a gyanús jelet, a rosszindulatot keresed. Szerintem közel sem tolakodás, vagy pofátlankodó kíváncsiság, ha megkérdezi, hogy "mi van veletek". Ez normális családban így működik. Ha csak a fia után érdeklődne akkor még azt kifogásolnád. Tipikus példája vagy a 'van kalap, nincs kalap' esetének. Szerencsés vagy, nem is tudod milyen egy igazán elvetemült, rossz anyós.
2020. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!