Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom szerint elkényeztetem...

Anyósom szerint elkényeztetem a gyerekemet, hogyan kezeljem őt?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos eleven, egészséges kisfiam. Sokat mászik, érdekli minden és mindig jön utánam ha mondjuk eltűnök előle, mert kimegyek a konyhába, vagy a mosdóba. Ilyenkor bőg, sír, hogy eltűntem. Mikor anyósnál voltunk és akkor is mikor ő volt nálunk azt látta, hogy nem hagyom sírni a fiam. Ez annyit jelent, hogyha ki akarok menni valahová akkor addig beteszem őt a járókába és mikor végzek akkor mindjárt kiveszem megvigasztalni. Tehát nem arról van szó, hogy ahogy megnyekken én már veszem is ki, nem viszem magammal wc-re meg ilyenek. Szerinte ez helytelen és rám fog nőni. Meg kérdezte, hogy miért nem tartom őt többet a járókában. Mondom nem akarom őt kenelben tartani, mint a kutyákat. Erre fintorog. Nem is tudom mit gondoljak már erről az egészről, meg hogyan kezeljem. Nem igazán szereti, ha úgymond nagyon figyelni kell a gyerekre. Volt már mikor ő vigyázott rá és csalódott volt amikor nem aludt a gyerek. A járókát is ő vette.

2019. aug. 14. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%
"Anyósnak mondd meg,hogy ő nevelt már gyereket és most neked kell rendbe tenni (párodra gondolok)" :D
2019. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Pont ez az idoszak a szeparacios szorongas idoszaka.Teljesen termeszetes,ha sir a fiad, amikor eltunsz a latoterebol.Nem az elkenyeztetes miatt van mindez.
2019. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A saját gyerekét mindenki úgy 'rontja' el, ahogy akarja...


Egyszerűen nem foglalkoznék vele. És járókába sem raknám, ha csak a gyerek nem szeret magától ott játszani.

2019. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!