Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi alapjàn tart távolságot az...

Mi alapjàn tart távolságot az anyós/anyòsjelölt a fia párjától?

Figyelt kérdés

Főleg anyósokhoz szól a kérdésem ill. akinek a fiànak régebb óta van társa. De akinek van jó tapasztalata de nem anyós az is kérlek írja le! :-)


Arra vagyok kíváncsi,hogy milyen gesztus,tulajdonság vagy viselkedèsi forma megnyilvánulása után mondja az anyós,hogy..jó akkor normális maradok de nem fogok a seggükbe járni látom nem velem akar a meny bevásárolni menni,programot csinálni,nem erőltetem. Milyen viselkedés után tart tisztes 2 lépést az anyós?



2019. aug. 17. 00:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Szeretik a fiukat, tuti örököl tőlük. Nem a meny örököl hanem nyilván a fiuk.

Köszi a vàlaszokat!

2019. aug. 17. 10:45
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Szeretik a fiukat.. amin sokat tud rontani egy ellenséges meny.
2019. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

#11

Azért ez nem ilyen egyértelmű.

Nyilván anyós-após nem kerülhet a szemétdombra nyakig szarosan, mocskosan, lepusztulva, miközben az ingatlanára igényt tart a gyereke, akármennyire is szereti a fiát.

Nyilván nem veszik magukhoz a fiatalok, vagy nem tudnak odaszaladgálni 0-24-ben, mert általában dolgozni járnak, ha nem milliomosok.

Ezért normális, de főleg tisztességes emberek tudomásul veszik, hogy az idős/ödő szülő örökösödési szerződést köt valakivel, aki gondját viseli, vagy eladja az ingatlanát és egy ember számára élhető öregotthonba megy, annak az árán.

De mondom, normális és tisztességes emberekről beszélek!

2019. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeretem a fiamat, pont ezért nem megyek a nyakára, hogy ez így is maradjon. Apartmanos nyugdíjasházba megyek, tehát örökség nulla, de mi ezzel a gond?
2019. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

ma 07:50-nek

Igen alapnak kéne lenni, hogy az ünnepeket a családdal töltsük el, legalább 1 napot szánjunk rá. Szüli-névnap, karácsony-

Én az elején mindig törekedtem erre. Meghívtam, készültem. Megtudtam, hogy imádja a meggytortát. Csináltattam neki (én súlyosan allergiás vagyok a meggyre, cseresznyére. Elég ha megfogom őket) Készültem, nem jött el. Így a tortát (férjem nem szereti meggyet) odaajándékoztam másoknak. Mint írtam. Apró jelekből hamar rájön az ember, hogy nem akar valaki kapcsolatban lenni a másikkal. Hát tudomásul veszem. Nem erőltetjük, hiszen megvan a magun élete. De továbbra is azt mondom: nem zárkozom el, ha akar jöhet, tárt karokkal várom, de nem loholok senki után.

3-as vagyok

2019. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Igen ezeket tökéletesen megértem. Súlyos allergia a meggy-félèkre,hogyan ?? 😱😨

Most ezt az öreg otthonos cuccot nem értem. Nyilván az ember ne legyen csöves,hogy mindenét odaadja DE HA marad pénz ùgyis,hogy király otthonba tud menni..miért ne örökölje a gyereke??? Ha nem marad értehető.. de ha marad. Na mindegy.


Jó hát az utolsó válaszolò írása elég durva,hogy ennyire készült meg minden aztán az illető el sem ment nyilván ezek után én sem készülnék semmivel.. max beengedném 1 gyors kávéra de ennyi..

2019. aug. 17. 14:55
 17/22 A kérdező kommentje:
Most esett le ezekből,hogy az èn esetemben miért alakultak így a dolgok engem is hívtak át (mikor nem éltünk együtt a társammal) aztán sose mentem kb vagyis de barátomhoz àt a szüleihez bármikor mehettem de ha így külön hívtak nem annyira. Inkàbb nàlunk voltunk. :))
2019. aug. 17. 14:59
 18/22 anonim ***** válasza:
89%

"Nyilván az ember ne legyen csöves,hogy mindenét odaadja DE HA marad pénz ùgyis,hogy király otthonba tud menni..miért ne örökölje a gyereke???"


Megsúgom: Nem szokott maradni:) Ilyenkor egy apartmant, tehát egy kis lakást kap az otthonban, szoba, fürdőszoba, kicsi konyha és élete végéig gondoskodnak róla, (orvos, nővérek). Irdatlan ára van, de anyám is ezt fogja választani, rámegy a kisvárosi kétszobás zöldövezeti lakása.

2019. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

" Súlyos allergia a meggy-félèkre,hogyan ?? 😱😨"


Igen, allergiás vagyok rá- Elég ha a bőrőm érintkezik a gyümölccsel, rögtön olyan kiütések jelennek meg a testem 80%-én mintha bárényhímlős lennék. 2-3 napig iszoyatosan viszket, majd elkezd égetni, és olyan mintha cigicsikkeket nyomtak volna el a testemen. (vakarni sem szaba, mert akkor rosszabb lesz) De ez a kisebbik gond. A nagyobbik, hogy asztmás rohamokat kapok. Régen pár asztmaroham, és mentőhívás után az orvosok a diagnózis után közölték. Ne is érintkezzek a meggyel, cseresznyével. Betartom.

2019. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

De ez tök cuki tőled h csinàltattál neki ! És nem jött érte ? :( Jaj


Jó ha tudnám h vmi miatt tényleg így készül anyós akkor mennék nyilván megoldanám! De miattunk nem készül 😂😂😭 ugyh nincs ilyen "gondom" ha van süti elfogadom de amikor én sütöttem,párommal elfogyasztottuk mindig 😭😭 és nem hagytunk. Így nem is várom h anyós külön sütögessen, tudja h itthon főzőcskézünk heti 3-4x.

2019. aug. 17. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!