Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Furcsák vagyunk? Külső szemmel...

Furcsák vagyunk? Külső szemmel milyen?

Figyelt kérdés

Barátom és én a hosszú kapcsolatunk legelején mikor kb kamaszok voltunk és nem volt külön semmink,suliba jártunk stb. Anyukámmal vagy az ő szüleivel eljártunk ide-oda. Aztán mióta külön életünk lett mindenhova végre kettesben megyünk. Megjegyzem ő is mondta,hogy jobb neki végre csak velem boltba menni, nyaralni ketten,pihenni, állatkertbe menni,fagyizni, meg ilyen kis apróbb dolgok meg egyáltalán élni kettesben. Én nekem kín volt a szüleivel utazni bárhova..vagy veszekedtek a kocsiban,vagy az apja hisztériázott a többi sofőr miatt. Már csak látogatóba megyek hozzájuk,minden programot lemondtunk. Az anyja meg ebbe fásult bele,hogy miért nem lehet közösen. Ettől függetlenül lemondjuk,ha hív X helyre mert tényleg jobb ketten. Anyukámmal se járunk sehova,de làtogatom/látogatjuk.


Az ő anyukája hosszú hónapokig erőlködött,hogy miért. Furcsa,hogy egy pár ketten jár programot csinálni? Nem vittük moziba magunkkal az anyját és kiakadt a fiának aki csak mosolygott h értse meg. Mit lehet ezzel kezdeni? Meg váratlanul átjárt volna de a 2.váratlan alkalom után mikor kb szex után vagy közben voltunk és kopog a lakásunk ajtaján és kiszóltunk h bocsi nem jó máskor hívj fel, majdnem sírva futott haza.


Mi vagyunk furák?



2019. aug. 18. 11:08
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Olyan is-is volt aki szerint ez gáz voltak többen akik írták,hogy az a normális,hogy felnőttünk és van saját életünk.


Nem akarom kisajátítani a párom. Példa: hívtak minket kettőnket a szülei,hogy rég voltunk menjünk fel egy sütire. Barátomat hívta anyukája,hogy mindketten menjünk de azért nem mondja mindig a nevem mert menjek a fiával ha hívják de csak azt mondják menjen menjünk rám is vonatkozik. -Ezt illedelmesen megköszöntem és hozzátettem,hogy jól esik. Ezt jól csináltam.


Párom azt mondta,hogy legközelebb felugrunk anyu most nem. Elköszöntek letette. Én beszéltem rá,hogy úgyis ráérünk öltözzünk fel felveszek 1 szolíd kis szettet és menjünk.. Visszahívta hogy mégis mennénk. Mentünk de az anyukájának tök nyilvánvalò volt,hogy én beszéltem rá ez jó szerintem.. :) Szóval néha nekem is jól esik találkozni velük.


Igen.. lassabban kellett volna a sok programot lemondani és nem mindet. Köszönöm azoknak akik megerősítettek,hogy az a normál ha hívja a fiát mielőtt jönne.. Konkrétan pont "akkor" jött volna de nem tudtuk beengedni azóta nem jön ! Mondtuk h szóljon és úgy jöjjön. Várjuk. Nem jött. Az én édesanyámat is úgy kell felerőszakolni hozzánk :D mert azt mondja menjünk mi :D pedig nincs 50 anyu tehát nem idős.

2019. aug. 18. 12:07
 12/28 anonim ***** válasza:
84%
Idősebbeknek jobban esik ez a vendéglátás dolog :)
2019. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Amúgy én is hivatalos vagyok HA van náluk családi esemény, ez évente max 2 alkalom. Ott mindig csinos de nem kihívó,szolíd és illedelmes vagyok. Páromra nem hozok szégyent. A családja bagatell témáira HA van épp nem reagálok nem sérregetek inkább ignorálom. Amúgy kedves vagyok velem is azok. Szóval ez oké.


Nem akartam feszkót,hogy a költözés,saját lakás,kocsi stb óta nincs közös program de tényleg jobb azt kettesben. Nem tudom mit tehetnék ?

2019. aug. 18. 12:19
 14/28 A kérdező kommentje:
* nem sértegetek. Elírtam :D de ez alap dolog.
2019. aug. 18. 12:25
 15/28 anonim ***** válasza:
58%

Semmit nem kell tenned kérdező, a párodnak kellett volna amúgy már rég leállítani az anyját.. Láthatóan egy tipikus tapadós nő, aki képtelen tiszteletben tartani, hogy van magánéletetek és KETTEN alkottok egy párt! Az, hogy kamaszként, mikor még otthon laktatok mind2en, voltak közös programok egy dolog. De telik az idő, saját külön életetek lett, amit anyós nem képes tiszteletben tartani, lásd szó nélkül megjelenik..

Én is kettesben szeretek a párommal programokat csinálni, agybajt is kapnék, ha pl anyósékkal kellene menni állandóan. Neki mennyibe telne a férjével strandra menni a fia és barátnője helyett?! Pont ugyanaddig.

A szezont meg nem kéne keverni a fazonnal, ki ne találjunk már, hogy azért mert a kérdezőéknek megvan a saját életük, amit úgy mernek élni, ahogy nekik megfelel, majd az ő hibájuk lesz, ha a gyereknek (ha lesz ugye, mert az nem biztos hogy akarnak) nem lesz jó viszonya a nagyszülőkkel.. A kettőnek semmi köze egymáshoz, a gyereknek max azért lehet rossz viszonya a nagyival, mert az képtelen tiszteletben tartani mások döntését és mert mindenáron rá akarja magát erőszakolni a másikra, majd ha ez a másiknak nem tetszik, még ő sértődik meg...🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

2019. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagytok furák!

Le kell vállni a szülőkről, és a szülőknek is el kell engedni a gyerek kezét.

Hálistennek nekem nem volt ilyen probléma, apám próbált az elején szó nélkül , csengetés nélkül beállítani.

2x ránk nyitott szex közben.

Aztán folyamatosan zártuk a kaput, meg a bejárati ajtót.

Erre azt mondja adjunk már neki is kulcsot ha valamit kell csinálni a ház körül akkor meg tudja csinálni . Kb röhögtem.... Vannak fura emberek....


Azzal nincs baj ha közös program van néha szerintem, de az durva hogy jövünk megyünk mikor kedvünk tartja . Mindenkinek megvan a saját élete, és ezt illik tiszteletben tartani. Akkor is ha nem értesz vele egyet!

2019. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

#15-ös és #16-os Nektek is köszi 😀😀

Az durva,hogy szex közben rátok nyitott !!!


Hát most ilyen fiatalon nem szülnék előbb dolgozni akarok többet. Mondjuk elég sok velem egykorú szül ami nekem fura de ez van. Bár lassan abban a korban leszünk.


A kulcs téma nálunk is óriási volt! Aztán végül édesanyámnak akit szintén imádunk se adtunk de párom anyjáéknak se. 😀 Anyukája mondta hogy adjunk 1 kulcsot. És számon kért hogy az én anyum kapott e. Mondtam h ne haragudjon de ez a mi dolgunk, de hozzátettem h nem adunk senkinek. Azt mondtam: ha én kapok hozzátok és bármikor az éjjel közepén is vagy amikor senki sincs otthon bemehetek és azt teszek amit akarok akkor adunk kulcsot. És mondta h a barátomnál van. Mondom jó de a barátomnak sincs anyumhoz kulcsa :D nekem sincs oda kulcsom. Akkor nektek miért lenne?? Ha én is kapok én is adok 😂 aztán ezzel lezártuk. 😁

2019. aug. 18. 16:50
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagytok "furák".

ti már külön család vagytok, külön életetek van.

Ők már a periférián, meg kell érteniük.

Ennyi.

2019. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%
Kb az mint nalunk! Nekes van igazad miert ne lehetnetek kettesben? Mi amikor elmentunk strandolni az anyja kiakadt az enyem orult apam meg penzt is adott. Neha iktass be egy ebedet vagy valamit de ami sok az sok nekem eleg hogy minden hetvegen oda kell menni orulj h a te parod nem anya fuggo
2019. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Köszi 😊😊

Hűha! Hát annyiszor nem vagy köteles menni..menj néha,illik. De ennyiszer?


Az én új taktikám: ritkán megyek de akkor nagyon full top-ra igyekszem magam összeszedni csinosan DE nem túlzottan. És kedvesen. Aztán ez a kép marad meg herekig bennük :D micsoda taktika tudom..


De már ha csak az utcán megyek A ból B be is igyekszem csinosabban mert bizistenyhogypontakkorfutok ossze ismerőssel ha 1x elengedem magam.. ugyhogy muszáj. 👌😨

2019. aug. 20. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!