Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Furcsák vagyunk? Külső szemmel...

Furcsák vagyunk? Külső szemmel milyen?

Figyelt kérdés

Barátom és én a hosszú kapcsolatunk legelején mikor kb kamaszok voltunk és nem volt külön semmink,suliba jártunk stb. Anyukámmal vagy az ő szüleivel eljártunk ide-oda. Aztán mióta külön életünk lett mindenhova végre kettesben megyünk. Megjegyzem ő is mondta,hogy jobb neki végre csak velem boltba menni, nyaralni ketten,pihenni, állatkertbe menni,fagyizni, meg ilyen kis apróbb dolgok meg egyáltalán élni kettesben. Én nekem kín volt a szüleivel utazni bárhova..vagy veszekedtek a kocsiban,vagy az apja hisztériázott a többi sofőr miatt. Már csak látogatóba megyek hozzájuk,minden programot lemondtunk. Az anyja meg ebbe fásult bele,hogy miért nem lehet közösen. Ettől függetlenül lemondjuk,ha hív X helyre mert tényleg jobb ketten. Anyukámmal se járunk sehova,de làtogatom/látogatjuk.


Az ő anyukája hosszú hónapokig erőlködött,hogy miért. Furcsa,hogy egy pár ketten jár programot csinálni? Nem vittük moziba magunkkal az anyját és kiakadt a fiának aki csak mosolygott h értse meg. Mit lehet ezzel kezdeni? Meg váratlanul átjárt volna de a 2.váratlan alkalom után mikor kb szex után vagy közben voltunk és kopog a lakásunk ajtaján és kiszóltunk h bocsi nem jó máskor hívj fel, majdnem sírva futott haza.


Mi vagyunk furák?



2019. aug. 18. 11:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
*nem herekig hanem hetekig :D
2019. aug. 20. 15:15
 22/28 anonim ***** válasza:
74%

Az én lányom még most lesz abban a korban hogy fiúzni fog, őszintén, el nem tudnám képzelni hogy majd velük tartsak moziba vagy strandra. (A kirándulás, az autó és anyagi okokból kicsit más, nyilván ha amúgy is megyek valahova adott esetben felajánlanám h jöjjön velünk a srác is)

Én nem is értem hogy ezt hogy találhatja egy szülő természetesnek hogy mindig a fiatalok nyakán ül mikor azok szórakoznak. Nem egy korosztály, érdeklődési kör, szb, másrészt meg, minden gyakorló szülőnek udvaroltak egyszer, annyira nem is régen, halvány emlékei lehetnek hogy mire vágyott volna. Én biztos nem aarra hogy a leendő anyóssal járjak bulizni.

2019. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
#15:55 köszönöm! 👌😊😊😊😊
2019. aug. 20. 16:49
 24/28 anonim ***** válasza:
53%
Ha fura nem is, istentelen buta vagy. Kiirtal egy tök mas jellegü kerdest (hozzateszem rengeteg nyelvhelyessegi hibaval, de oke, kibogarasztam, lapozzunk) es az utana levo hozzaszolasaidban folyamatosan azt hangoztatod milyen csinos vagy, meg a laza kis szettek. Felfogtuk, a baratod megfogta az Isten labat, CSINOS vagy, es kedves, es most egyik naprol a masikra felnöttetek, mert külön költöztetek.
2019. aug. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

#10:32 nem vagyok istentelen buta. Kepes voltam tobb iskolat is elvegezni!

Telefonrol irok es bizony alairom neked vannak benn hibak! Hidd el te se vagy "menobb" nalam ..nem vagy tokeletes.


Nem egyik naprol a masikra nottunk fel. Ez egy folyamat volt.


De szellemileg semmi haszna a valaszodnak. Nyugodtan leirhattad volna 1 cetlire es megehetted volna.

2019. aug. 30. 11:04
 26/28 A kérdező kommentje:
& nem kell elszallni. De mindenki legyen csinos szerintem ha ritkan latott rokonnal/emberrel talizik.
2019. aug. 30. 11:05
 27/28 anonim ***** válasza:
32%

Gratulálok az iskoláidhoz!

A telefonról való írás elsősorban a helyesírási hibákra lehet mentség, a nyelvhelyesség hiányára nem.

Egyáltalán nem vagyok menő, sem tökéletes. Sőt, elég kötekedős hangulatom van, és nem is titkolom...ez például elég nagy jellem hibám.

Szerintem a folyamatnak még nincs vége.

Miért, fizikailag volt haszna a válaszomnak?

+1 Igen, jó dolog csinosnak lenni, de ezt úgy hangozatatod, mintha a legfőbb erényed lenne, ezzel letudnád nyűgözni anyósékat. Holott szerintem lesz**rják.

2019. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

#11:10 nem akarom őket lenyűgözni. Magam miatt igyekszem csinos lenni..nem miattuk.


Nem legfőbb erényem!

A lényeget kb 2-3 szóban leírtad a többi nem fontos.

2019. aug. 31. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!