Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek mi a legbetegebb...

Nektek mi a legbetegebb anyós-após sztoritok amit megéltetek vagy hallottatok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 07:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt ajtó az exanyós házában az anyós és az ex szobája között. Mikor kértem, hogy legyen, azt mondta, hiszen csak látogatóba jövünk, annyira minek, és különben is, az ő fiainak nincs titka előtte, vannak természetes dolgok, ő is tudja, hogy megy ez. De ez sajnos akkor is így volt, amikor még nem volt külön lakhelyünk és még csak összejártunk... Aztán megtudtam, hogy amikor az ex nélkülem ment haza, akkor az anyja befeküdt mellé az ágyba a nagy közös takaró alá és úgy aludtak. Hát. Szerencsére már ex.
2019. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 csocsi76 válasza:
11%
Fiatal házasként anyósoméknál laktunk a feleségemmel kb. 2 évig. Voltak kisebb surlódások de többnyire probléma mentes volt az együttélés, leszámítva azt az apróságot hogy anyósom rendszeresen rámnyitott a wc-ben vagy a fürdőszobában. Gondolhattam volna szórakozottságra, de senki másra másra nem nyitott rá. Tuti szeretett volna valamit (amúgy erős negyvenes volt abban az időben), de nem mertem kezdeményezni mert az asszony mindig ott volt.
2019. szept. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Kincsesne ***** válasza:
38%

Az én anyósom a legjobb anyós volt. Ezt azok után is elmondhatom, hogy két évig náluk laktunk.

Mégis, a többi anyós között lehet olyan is, aki ilyen "viccet" ihletett:

Milyen a legújabb anyósfrizura?

- Középen baltával kettéválasztva!

2019. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Anyós a mogyoróallergiás gyereket Nutellával tömte, mert az allergia csak egy divat.
2019. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

Exemnél történt, hogy szex közben ránknyitott anyukája, éppen sütit hozott fel nekünk, felmérte a helyzetet, majd a szoba legtávolabbi sarkáig besétált, letette a sütit, mondta, hogy ha végeztünk menjünk le mert vendégek jöttek és kiment. Hát, nem fejeztük be :D

Mostani párom szüleihez mentünk látogatóba több napra. Mi odaértünk már napközben, és este el is aludtunk. Apukája csak késő éjjel ért haza. Reggel meséli, hogy megszokásból benyitott a szobába, mert nem gondolta, hogy én is ott vagyok. (Végülis akkor még csak 5 éve jártunk együtt haza a szülőkhöz) Aztán mutatott egy fotót, hogy nézzem már, mennyire megbújtam az ágyban (félmeztelenül) alvás közben az ő kicsi fia mögött, alig lehetett észrevenni. Azóta ritkábban megyünk és zárjuk az ajtót.

2019. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
82%
Anyós (én vagyok a meny) az esküvőnk alatt végig az általa gyártott összeesküvés-elméletekről, a szabadkőművesekről, Jézusról, a zsidók világuralmi törekvéseiről és a migránsokról beszélt a vendégeknek. Ha próbálták elterelni a figyelmét, keresett magának másik áldozatot. Amikor vége lett az edküvőnek, jött velünk "segíteni takarítani", és közben apukáméknak megállás nélkül a fenti témákat nyomta tovább.
2019. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

Vidéki anyós egy percet nem dolgozott soha életében, a lányát is arra nevelte hogy ne csináljon semmit, se itthon se a munkában.

Nem egy extrém sztori de tönkretett egy kapcsolatot, a lányából meg egy semmittevő aranyásót csinált.

C'est la vie

2020. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve derült ki a rokonságban, hogy a férj a féltesóit neveli.

Kiderült, hogy steril, és DNS tesztet csinált mind a négy gyerekével.

Az összes az apjáé volt, aki megzsarolta a feleségét, hogy ha nem fekszik le vele havonta egyszer, akkor kiteszi őket a házból (haszonélvező volt az öreg)

2020. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Az exemmel együtt fürödtünk, de egy kicsit persze “játszottunk” is.

Pont akkor készült az anyós is fürdeni, így amikor feljött az emeletre, be kiabált, hogy nem kell leengedni a vizet, neki jó lesz az is.

Hiába mondtuk neki, hogy inkább ne. Ő csak azért is abban a vízben akart meg fürdeni.

2020. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

De utálom az ilyet. A barátomék is egymás vizében fürödtek, majd mikor összeköltöztünk és fürödtem, az én vizemben akart fürdeni.

Undorító dolog szerintem. Nem is engedtem.

2020. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!