Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha te lennél a párom és...

Ha te lennél a párom és közölném, hogy semmi esetre sem mutatom be az anyósod mert egy borzasztóan mérgező személy, hogy érintene?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 07:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Megköszönném.
2019. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%

Ha a párod lennék és anyósom lenne, akkor házas lennék, ergo mar ismerném a saját anyósomat. ..


Amúgy meg ha te tartod anyád dal a kapcsolatot, akkor igen, szeretném megismerni, aztán meg majd meglatjuk hogyan tovabb

2019. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Helyesebben anyósjelölt, és nem, nem tartom, igyekszem az évi max 1-2x-i pusztitást elviselni.
2019. szept. 2. 07:25
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nem kell bemutatni. Az evi 1-2 pusztítás az találkozás akár Lenni? Ez esetben szívesen mennék a párommal minimum mint lelki tamasz.
2019. szept. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Exem is emiatt jött velem, akkor egyszer találkoztak muszájból mert igy hozta a helyzet, 3 percet töltöttünk ott de 2 napig mélabúsan, ptsd jellegűen meredt maga elé, h ilyen ember nem létezhet, olyan szinten készitette ki az eset. Emiatt eldöntöttem h többé senkinek nem mutatom be.
2019. szept. 2. 07:39
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Klassz.... Te minek találkozol vele ezek UTÁN?
2019. szept. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Mert még függök tőle anyagilag/lakhatásilag, de már nem sokáig.

Amint lehet elköltözök másik kontinensre és örökre eltünök előle.

2019. szept. 2. 07:43
 8/29 anonim ***** válasza:
52%

"Mert még függök tőle anyagilag/lakhatásilag"


HM. Xar anya, de azért eltart? Hm

2019. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem tart el! A nevén van a lakás amiben lakok és én fizetem.
2019. szept. 2. 07:55
 10/29 anonim ***** válasza:
57%
Aha. Kicsit elvesztettem a fonalat. A xar anya engedi, hogy az ő lakásában lakj, amit te fizetsz, ergo anyagilag nem szorulnal rá, hiszen ennyi erővel máshol is tudnád aa bérleti díjat fizetni.... Na mindegy. Ha nem akarod, nem kell bemutatni és nem kell vele kapcsolatot se tartani. Ennyi.
2019. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!