Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha te lennél a párom és...

Ha te lennél a párom és közölném, hogy semmi esetre sem mutatom be az anyósod mert egy borzasztóan mérgező személy, hogy érintene?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 07:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%

Itt bolondok a válaszolók? Nem tudjátok elképzelni, hogy valami undorítóan bánik veled, miközben van egy két jó dolga is?


Egyik kézzel üt, másikkal simogat, a legtöbb ember ilyen, nem fekete vagy fehér.


A normális anyai viselkedést(gyermeke segítését) jó, hogy elfogadja, a nem normális anyai viselkedést meg jó, hogy utálja és kerüli.


Egyébként én nagyon kiábrándulnék a páromból, ha azt hiszi, bármit eldönthet helyettem, nem vagyok döntésképes egy bizonyos helyzetben. Helyettem csak ne gondolkozzon, pláne ne érezzen.


Meg mit hisz, hogy minden csaj olyan, mint az exe? Elmegyek, aztán kitapasztalom milyen lesz, ha rossz is, legalább az én döntésem miatt lett rossz, a barátom nem tartozik felelősséggel értem, mert egyenlőek vagyunk a kapcsolatban.

2019. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
Csak ennyit mondanék: "Csapj bele! Üdv a klubban!"
2019. szept. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
86%

21!


A kérdező ki nem állhatja az anyját. Olyannyira nem, higy évente egy, ami 2 alkalommal találkozik vele. De azért az ő lakásában lakik.

2019. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
39%

A kérdezőnek az anyja VISELKEDÉSÉVEL van baja, ha normálisan állna hozzá, akkor semmi baja nem lenne egy normális anya létezésével.


Nem a tudat zavarja, hogy van egy anyja, hanem az, amiket mond neki, ahogy viselkedik vele, mérgező, bántó, de akarja szeretni, mindenki akarja szeretni az anyjàt, csak ne bántsa a gyerekét..


Szeret biztos egy rakás dolgot benne, pl hogy gondoskodó, megjegyzi a dolgait, segíti őt, de ahogy beszél és amiket mond, az nem jön be neki. És ez teljesen normális.

2019. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem szereti. Egy dolgot szeret benne, higy a lakásában lakhat
2019. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Hát..néhányan puszipajtások lennétek vele :D remélem soha nem találkozunk.
2019. szept. 3. 19:15
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

KÉRDEZŐ!


Azért, mert nem áll le valaki savazni anyádat ismeretlenül, meg nem lesz vele puszipajtas. Az viszont elmondása valamit mindkettőtöknek szemelyisegerol, higy te ki nem állatod, de a lakását azért használod, ő meg szerinted mérgez téged, de megengedi hogy a lakásában élj. Józan paraszti esszel vegiggondolva nem feltétlenül benne van ám a hiba

2019. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem irtál arról semmit sem,hogy mi az a tulajdonság,amivel mérgezõ?!
2019. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "mérgező" egy olyan szó itta a gyakorin, amivel előszeretettel dobálóznak. A rendszeres veréstől addig hogy nem hagyja délig alukálni, és nem teszi a szájába a kaját, bármit takarhat.
2019. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!