Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lenne a helyes?

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Ha nézeteltérés van anyós és köztem , nem bántottam csak ő egy irányító típus és engem nem tud ezért ilyenkor durcizik/hisztizik. A férjem azt tanácsolta, hogy mivel én vagyok a fiatalabb legyen én az okosabb és az ilyen helyzeteket nyeljem le. Szerintetek is csak azért mert fiatalabb vagyok ezért tűrnöm kellene?
2019. szept. 2. 10:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De igen már tervbe van, hogy költözünk. De ugye addig is ki ,,túl kell élni :D Én is így gondolom, hogy még az elején érdemes ezt tisztázni mivel ő úgy gondolja, hogy én is a gyereke vagyok és ráncigálhat és ha ellent mondok akkor jön a hiszti és hogy ő csak jót akar :) Most próbálom a minimálisra csökkenteni a kommunikációt.
2019. szept. 2. 12:13
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egyik legrosszabb szituáció. Tudom, hogy ez nagy vihart kavar a családban, de ezen csak a költözés segít. Pl albérlet, a ti házatokat meg kiadjátok. A helyzet akkor lesz a legrosszabb, ha gyerek is lesz, mert állandóan ott fog lógni és mindent megkritizál és jobban tudja.
2019. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom és még az előtt szeretnénk elmenni. Mikor mondta a férjem az anyjának, hogy elfogunk költözni akkor gyorsan lebetegedett :D És ilyenkor azt nem értem, hogy lehet egy anya ilyen önző? Miért kell azzal ,,zsarolni,, a gyerekét, hogy neki szüksége lesz a segítségre.
2019. szept. 2. 12:21
 14/15 anonim ***** válasza:
80%

Én meg azt tanácsolnám a férjemnek ilyen helyzetben, hogy te meg jó lenne, ha mellém állnál, ha igazam van! Nem adnál olyan fantasztikus tanácsot, hogy én nyeljek le mindent, hogy NEKED JÓ legyen! Mert ez arra megy ki, hogy neki nehogy állást kelljen foglalnia közted és az anyja között! Én már nem hagynám, hogy ő megússza ha helyzet van! Nekem is ezt mondta a férjem mindig, hogy hagyjam rájuk, meg nem úgy mondták... Aha. Én meg ettem a kefét, míg nem annyira besokalltam, hogy rázúdítottam a férjemre minden haragomat az anyjáról. Azóta nem vagyok csendbe, nem érdekel. Ha kell össze fogok veszni anyukával megint. Egyszer már összevesztem vele, nem szóltam hozzá majdnem 1 hónapig az anyjához. S a férjemet is felvilágosítom a dolgokról.


Ne hagyd magad! Állj ki a gondolataidért továbbra is!

2019. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Igen ezt teszem mert nem szeretném ha a fejemre nőne. 4 évig azt csináltam, hogy a békesség kedvéért lenyeltem. De rájöttem, hogy az életem nem fogom tönkre tenni egy unatkozó hisztis mama miatt mert neki semmi tetszik. Most nem beszélünk...és úgy érzem nekem nem is hiányzik.
2019. szept. 2. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!