Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek hogy a helyes?

Szerintetek hogy a helyes?

Figyelt kérdés
A barátom dolgozik, mindig vett nekem ezt azt. Ahogy észre vettem az anyukájának nem igazán tetszett. Most úgy alakult a helyzet hogy szakítottunk, de még mindig nagyon szeretjük egymást és beszèlünk, találkozunk.. Vagyis mintha még együtt lennénk. Ő nem jöhet be hozzánk, apukám megtiltotta. Ezt az anyjának is megmondta hogy többet ne engedje a közelembe se :( de a fiú hívott magukhoz, de én nem merek menni úgy érzem neheztel rám az anyja amiért innen ki lett tiltva. Cikinek érezném ha ott lennék.. Ma találkozni akar és aztmondta venni akar nekem valamit. Most attól félek hogy az anyja aztfogja hinni hogy csak kihasználom, ezért én még egy árva üdítőt sem merek elfogadni a szerelmemtől, nemhogy iskolatáskát vagy ruhát. Szerintetek hogy cselekedjek? Egyébként 19 évesek vagyunk mind a ketten.
2019. szept. 7. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire szeretitek egymást,akkor miért szakitottatok?

Na de ruhát meg iskolatáskát miért ő vesz neked?

Nem értem az egész sztoryt.Vagy kamú,vagy 14-15 évesek vagytok.

2019. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

7-es például annak kell iskolatáska aki jár tanulni, és nem szatyorban akarja hordani a könyveket.

Többiek, szerintetek akivel együtt vagytok csak egy kólát vehet nektek? Mi nem ilyenek vagyunk. Azért szakítottunk mert sok volt a vitánk, és remèltem hogy ha haza megy és távol lesz huzamosabb ideig akkor elgondolkodik mit és hogy.

2019. szept. 7. 18:27
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért az vicces, hogy a “kapcsolatotok” egy rakat fhos, normálisan kommunikálni sem tudtok egymással, még azt sem tudjátok, h merre vagytok arccal/mi van köztetek, de neked az a legnagyobb bajod, hogy el akarod fogadni, amiket vesz neked...
2019. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!