Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kisgyerekes anyukák és anyósok...

Kisgyerekes anyukák és anyósok, anyukák? Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiam van és időnként(2-3 hetente beülök a gimnáziumi barátnőmmel beszéletni,kávézni.Kikapcsolódni.Az anyósom szerint nem vagyok anyának való,mert csak csavarogni járok.Szerintetek nem jár ez egy kisgyermekes anyának?A kicsire olyankor az apukája és volt hogy nagyi vigyázott.

2019. szept. 12. 12:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy elitélendő, ennyi kikapcsolódás minden anyukának kellene, nekem szerencsére mindig volt a családból aki vigyázott rájuk ha én elmentem valahová. Már felnőttek a gyerekeim, így pótnagyiként szoktam vigyázni szomszéd fiatalasszony gyermekére is, ha pár órára el akar menni valahová.
2019. szept. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%

Mindhárom minöségben (kisgyerekes anyuka, anyós és anyuka) átéltem ezt a helyzetet, szerintem hetente legalább két-három nap kellene minden kisgyerekes nönek pár óra kikapcsolódás.

Eleve a gyereknek sem jó, ha csak az anyjával van állandóan, meg az anya is sokkal jobb lelkiállapotban lesz, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, ha van néha gyerekmentes ideje is.


Kérdezö: anyósoddal ne törödj, esetleg a párod állítsa le, meg eleve nem kellene tudnia sem erröl.

2019. szept. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Metionin ***** válasza:
91%
Ez lenne a normális, nem lenne ennyi fásult és lerobbant anyuka, ha néha megtehetnék hogy kizökkenjenek kicsit.
2019. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
50%
A 7-es válaszolóval mi bajotok van???
2019. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
A mostani 7-es nem az, akivel baj volt!
2019. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem volt valami tapló, de törölték, és szegény mostani 7-es kapja az ívet látszólag :)
2019. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
79%
A mostani 7-essel semmi, azzal volt baj, amelyiket törölték :) Lehet a kérdező anyósa volt :D
2019. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%

Annyira birom ezt amikor az anyakat akik neha lazitanak oltogatnak hogy szar anya.

Dehogy vagy!!!Neked is kijar,söt több is ha kedved van hozza!

Ha egy kis gyerekes anyuka kimozdul valahova mar rossz anya!

A gyereknek apja is van!jah,az nem baj ha apuci eljar haverozni,bulizni

A ferfinak minden megjar?!A ferfi ugyanugy elheti a kis vilagat,de anyuka maradjon otthon ingyen bebiszitternek.

Környezetembe is sok apuka van akik ceges bulik,kocsma,haverok,tejfakaszto,külön nyaralas a haberokkal...ha a parjuk beül valahova par orara mar mindenki oltogatja az anyukat.


Minden anyanak kell is! a külön töltött idö!

Hiszen felszabadit felfrissit megerösit ami a gyereknek is nagyon jo.

Olyan lesz mint te.Ö is feltöltödik.

Nem egy befasult begubozott anyukat lat.

2019. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
95%
Pont most írtam ki én is egy ilyen kérdést. Az én anyósom, anyám, és nagymamám is nyíltan elítélik, hogy Anya létemre hogy merek sportolni. De ez még hagyján, pár éve még az volt a bajuk, hogy én Feleség létemre miért járok el edzőterembe vagy Pestre maratont futni. Merthogy egy nőnek otthon a helye. És még csak nem is a házimunkáról volt szó, mert egy 60 nm-es panelban nem kell sokat takarítani, hanem hogy nekem van életem.
2019. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak zárójelesen mondom, hogy egy gyerekre az apja nem "vigyáz", hanem ott van a gyerek helye a szüleinél. Ahogy anya sem "vigyáz" rá, ha apa nincs otthon.
2019. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!