Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kisgyerekes anyukák és anyósok...

Kisgyerekes anyukák és anyósok, anyukák? Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
2,5 éves kisfiam van és időnként(2-3 hetente beülök a gimnáziumi barátnőmmel beszéletni,kávézni.Kikapcsolódni.Az anyósom szerint nem vagyok anyának való,mert csak csavarogni járok.Szerintetek nem jár ez egy kisgyermekes anyának?A kicsire olyankor az apukája és volt hogy nagyi vigyázott.

2019. szept. 12. 12:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már 20 évvel ezelőtt sem volt sem elítélendő, sem földtől elrugaszkodott dolog.

Akkor végeztem az adószakértőit, előadások után rendszeresen beültünk a csoporttársakkal kávézni, cukrászdázni, beszélgetni. (33 voltam, 6 éves gyerekem volt, férjem rendezte a dolgokat vele azokon a napokon és vizsgákon.) Férjem pedig 15 évvel idősebb is nálam, de még ő is mondta, hogy kell a kikapcsolódás, menjek, nem is kérdés.

Csak azért írtam le, hogy nem életkor, hanem begyepesedettség kérdése.

2019. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!