Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok, ez mennyire...

Mit gondoltok, ez mennyire beteges vagy elítélendő?

Figyelt kérdés
Adott egy 18 éves lány, meg egy nála 10+ évvel idősebb férfi. Nem, nem szerelmi dologról van szó, és igazából nem is barátok. A lány művészi tevékenységet folytat, a férfi pedig nagy tisztelője a tevékenységének. Gyakorlatilag rajongója. És rengeteg inspirációt adnak neki a lány művei.
2017. nov. 13. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
NEM BETEGES, NEM IS ELÍTÉLENDŐ. Az viszont annál inkább amikor valaki ferdít, meg hazudozik, meg takarózik valamivel. Mondd ki, hogy beleszerettél egy 18 éves csitribe.
2017. nov. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy ez szerelem lenne?
2017. nov. 13. 01:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki közömbös az ember számára azzal nem szokott foglalkozni általában. Semmi nem érdekli ami vele kapcsolatos. Csak az érdekli az embert akit szeret vagy sajnál.
2017. nov. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tény, hogy egyáltalán nem közömbös számomra. De nem csak a szerelem lehet pozitív érzés szerintem.

Igazából én magam is nehezen fogalmazom meg ezt az érzést. Voltam már párszor szerelmes életemben, de az eléggé más érzés.

2017. nov. 13. 02:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod betegesnek vagy elítélendőnek? Te vagy az az a +10 férfi.
2017. nov. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor beteges és elítélendő, ha a lányt zaklatja, írogat neki, hívogatja, nem hagyja békén.

ha csak a neten nézegeti a munkáit meg évente elmegy egy kiállítására, akkor semmi gond sincs vele. csak a lányt hagyja békén.

2018. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szó nincs zaklatásról. :)
2018. márc. 31. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!