Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne?

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Férjemnek vettem régebben egy drága okostelefont. Ő most vett egy újat és a régit anyukájának adja. Kicsit rosszul esik, mert az én telefonom pár hete ment tönkre és most spórolunk és nem vettünk újat, egy régit használok. Anyukájanak jelenleg is okostelefonja van és néha képet csinál vele egyébként csak telefonál vele.
2019. szept. 22. 13:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%
Érett kapcsolat lehet. 🤷🏿‍♀️
2019. szept. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
39%
Én megértem, hogy rosszul esik, de ti nem beszélgettek? Miért várod el, hogy kitalálja, hogy neked kellene most? Nem szóltál, így jártál. Beszélgessetek többet, nyíltabban!
2019. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
43%

Miért nem veszel egy újat?

Szerintem csak nem akart "megsérteni" egy elavult, régi, használt teloval.

Minden csak nézőpont kérdése.

2019. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Most akkor spóroltok vagy nem?

Ha spóroltok, akkor minek vett a férjed új telefont, ha használható a régi?

2019. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha meg neked adta volna, akkor az lenne a baj, hogy neked csak használt telefon jut, miközben neki új van.
2019. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Mi az ilyesmit megbeszéljük.
2019. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
De rosszul esne. Hiszen tudja h rossz a telom, az ő regi teloja meg jobb alapbol, mint az enyem...masnak meg nincs szüksége ra, csak jol esik neki odaadni, nekem meg szuksegem lenne ra. Igen rosszul esne...
2019. szept. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%

Igen, nagy rosszul esne. Még ha gyerekesnek leszek nézve emiatt


Én a barátomnak vettem egy kézkrémet, mert nagyon száraz a keze télen, kis dolog, de anyagilag nem álltam a toppon, megvettem a drágábbat neki.

Ő odaadta anyukájának (aki mellesleg gyűlöl engem) arra hivatkozva, hogy elfelejtett neki ajándékot venni.

Volt belőle egy vita, ha én egy almát veszek neki, akkor ne adja tovább, én sem teszem.

24N

2019. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
Jó, lehet, hogy tényleg megkérdezhette volna tőled, hogy szeretnéd-e, de mivel te vetted neki, nem tartotta volna jó ötletnek, hogy 'visszaadja'. De az is lehet, hogy az az igaz, amit már mások is írtak, hogy neked is újat akar.
2019. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Metionin ***** válasza:
84%
Nem tudom, nekem kicsit fura hogy írod hogy spóroltok, ezért neked nem jár új telefon de a férjednek igen? Amúgy logikus lett volna hogy ebben az esetben neked adja, nálunk legalábbis laptoppal volt így, a párom hiperszuper új gépet vett, az én kis gépem előtte pár nappal elromlott, egyértelmű volt hogy én használhatom a régi laptopját amíg nem veszek újat vagy meg nem csináltatom az enyémet, pedig anyós ott konkrétan követelte a régebbi laptopot (van neki amúgy és csak recepteket nézeget rajta a neten). Szóval szerintem normális hogy rosszul esett, nyilván nem a világ legnagyobb problémája de sokszor ilyen kis dolgok is meg tudják bántani az embert.
2019. szept. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!