Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne ha ezt...

Nektek is rosszul esne ha ezt hallanátok a háttérben?

Figyelt kérdés
Ma felhivtam anyósom hogy maradt e még egy kis halászléjük mert úgy megenném (tudtam hogy sokat kaptak egy ismerőstől) elmondta hogy már nincs mert a maradékot kiboritották. Ezzel semmi bajom nem volt.ha nincs nincs..már el is köszöntem és kiakartam nyomni a telót amikor a háttérbe após mondta vagy inkabb kibálta hogy:a tegnapi csavargás helyett főznék inkább halászlevet minthogy kéregetek.. (ő nem tudta hogy én még vonalban vagyok)de rendesen felhúztam magam rajta..amiert ennyire bunko volt
2016. dec. 28. 13:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
63%
Miért kéregettél?
2016. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk nekem eszembe nem jutna akkor se kérni anyóstól kaját, ha három hete nem ettem. És az apósod véleményében is van némi igazság.

Ettől még elhiszem, hogy rosszul esett, de nem jogos, ha megsértődsz rajta.

2016. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt bunkó, nem tudta, hogy még hallgatod. Te soha nem mondasz senkiről a háta mögött semmit?
2016. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Azert "kéregettem" mert vagyunk anyossal olyan joban hogy kérhessek.meg tudtam hogy annyit kaptak ami 10emberre is sok. Meg en szenteste 7fele sütit csináltam nekik nem kis mennyeségen.a csavargás meg abbol állt hogy karácsony lévén apos testvére elhivott minket ebédre. Es nyilvan féltékeny volt ránk hogy őt meg nem
2016. dec. 28. 13:17
 5/52 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akikkel ti elvileg joban vagytok a háta mögött jogos bunkó módon beszélni..? Annak azert örülök hogy anyósban nem csalódtam..
2016. dec. 28. 13:26
 6/52 anonim ***** válasza:
80%

Én nagyon jó viszonyban vagyok anyós jelöltemmel, bár részben azért is van erre okom mert a két család nagyon jó barátságban van, nekem ő szinte a második anyukám. A barátnőmmel is kicsi korunk óta ismerjük egymást és 16 évesen jöttünk össze, mai napig 24 évesen is együtt vagyunk, sőt már együtt is élünk és nincs is ezzel baj. Apósjelöltem már nagyon rég meghalt, persze van a barátnőmnek nevelőapja, vele is jól kijövök de ennyi.


Én sem szoktam kérni kaját anyós jelöltemtől, ha ő kínál esetek 98% ban elfogadjuk, de így magunktól semmit nem kérünk tőle.


Egyébként ettől a kijelentéstől én is kiakadtam volna, persze oké hogy csak a véleményét mondja ki, de ez picit erős volt.

2016. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
26%
Nem csalodtal anyosba? Miert? Atvitt egy lavor halaszlet? Honnan tudod, hogy mikor mar tenyleg nem voltal a vonalba, mi volt a valasza aposnak?
2016. dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
42%
Amugy te sem vagy kisebb bunko mint apos. Itt lefegyelsz, a hatamogott, idegeneknek, hogy o milyen bunko, mert nem kaptal halaszlet. Rohej vagy.
2016. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
56%

1. Igazad van.


2. Ne mentegetőzz! (Nem kell és nem is lehet mindenkinek megfelelni.)


3. Szerintem ne sértődj meg, az is lehet, hogy poénból mondta. Ha biztos, hogy nem poén volt, akkor meg legabább tudod, hogy hányadán állsz vele. Nekem az is beszédes, hogy ha tényleg ennyire sok volt, kiöntötték ahelyett, hogy vkinek odaadták volna. Bár ez anyagi helyzet függő is.

2016. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Azert irtam hogy nem csalódtam anyósban mert hallottam ahogy megvédett..

Jaj8-as!! Nem az a lényeg hogy nem kaptam már halászlevet.amugy sem volt biztos hogy lesz még nekik. Hanem az erre való reagálás..és főleg a stilus..amit szavakkal nem tudnék kifejezni

2016. dec. 28. 13:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!