Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek is rosszul esne?

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
Férjemnek vettem régebben egy drága okostelefont. Ő most vett egy újat és a régit anyukájának adja. Kicsit rosszul esik, mert az én telefonom pár hete ment tönkre és most spórolunk és nem vettünk újat, egy régit használok. Anyukájanak jelenleg is okostelefonja van és néha képet csinál vele egyébként csak telefonál vele.
2019. szept. 22. 13:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
59%
Más kérdés, de spóroltok, de azért évente új telefon neki is, neked is, szóval érdekes... Nem lehet élni a legkorszerűbb típus nélkül?
2019. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
59%

Zavarna, mert neki vettem ajándékba. Szerintem bunkóság tovább ajándékozni.

Ha előtte megkérdezett volna róla, és beleegyezek akkor oké.

2019. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Igen spórolunk, de nagyon telefon mániás és kapott egy jó ajánlatot ezért megvette. Jó lett volna nekem a régi örültem volna neki. Azt mondta azért adja oda mert megígérte neki.
2019. szept. 23. 16:23
 24/26 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell évente telefon, de ami volt tönkrement
2019. szept. 23. 16:24
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

A férjed kapott tőled egy telefont, tehát a tőled kapott ajándékot odaadta az anyjának, mert már korábban odaígérte?

Ez mennyire gusztustalan.

A vénasszony is szégyellhetné magát.

2019. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

25/25 vagyok

Ja még nem adta át, csak odaígérte.

Akkor mondja meg a haszonleső anyjának, hogy ez ajándék volt mégsem adja oda, félreértés volt. Ráadásul neked kell, mert a tied elromlott.

Ennyi.

Ha nem így jár el, egy töketlen anyuci kisfia.

2019. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!