Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek nem esne ez rosszul?

Nektek nem esne ez rosszul?

Figyelt kérdés
Negyvenes házaspár vagyunk, én bolti eladó, férjem fizikai munkás. Én minimálbért kapok, férjem valamivel többet. Anyósom folyamatosan szid minket, hogy milyen "szar" életünk van, senkiháziak vagyunk, miért nem megyünk mi is külföldre dolgozni? Lehetnék mondjuk bébiszitter, vagy idősgondozó, a férjem meg kőműves, vagy akármi, és kereshetnénk sok pénzt, mint annyian mások rajtunk kívül. Akár két külön helyen is dolgozhatnánk, sokan élnek így, és szerinte mindenki meggazdagodott már így, csak nekünk van ilyen "nyomorult" életünk. Nekem ez nagyon rosszul esik amiket mond, meg tudunk élni, van egy kis tartalékunk is, nem kérünk tőle, sem senkitől kölcsön, éljük az életünket.
2016. ápr. 10. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
40 évesen még ennyire függsz anyádtól? :O
2016. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Anyósomról van szó, nem anyukámról. Nem függök se anyósomtól sem anyukámtól, egy kicsit félreolvastál valamit. Az esik rosszul, ahogyan anyósom beszél rólunk, a kérdés pedig az, hogy másnak ez nem esne rosszul?
2016. ápr. 10. 14:13
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
De rosszul esne. Ezért tennék ellene.
2016. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Hat az anyos foglalkozhatna a sajat dolgaval...
2016. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 acelsziv ***** válasza:
54%
És te ilyenkor mit csinálsz? Lehajtott fejjel eloldalogsz, vagy leüvöltöd a fejét, hogy törődjön a saját dolgával?
2016. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 omba ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele... anyós bankelnök a Rózsadombon?

De mindegy is, a ti életetek, úgy, ahogy ti elégedettek vagytok vele.

2016. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Mondd neki hogy húzzon ő külföldre, ha ennyire akar :D
2016. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám neki anyuka ez az ajtó tessék ki fáradni. Ha nem tetszik az életünk tessék házon kívül maradni. Egy levegővel el lehet mondani.
2016. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem nekem mondja, hanem a férjemnek, napi szinten vesznek össze, hogy ócsárol bennünket. Anyósom negyvenpár évesen leszázalékoltatta magát, azóta nem dolgozik, 60 éves múlt.

2016. ápr. 10. 22:15
 10/18 omba ***** válasza:
100%
Ja, akkor arra számít, hogy majd szponzorálnátok, ha két külön országból is - neki mindegy volna, azt értem.
2016. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!