Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülés után miért kell a...

Szülés után miért kell a nyakamba lihegni?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt

Kisbabát várok,jővő hét utánra vagyok kiírva szülésre


Az a helyzet,hogy párommal azt beszéltük át közösen,hogy az első pár hétben nem szeretnènk,hogy anyós testvér itt hemzsegjenek körülöttünk, mi szeretnénk egy kis eltöltött külön időt, mint egy család, meg egy kis regenerálódást és csak október végén párom szülinapján jöjjenek látogatóba


Erre anyós teljesen eljátsza a hattyú halálát hogy ő nem ezt érdemli,hogy az ő fia és márpedig bejön szülés utáni napon mert az ő unokája és kijelentette,hogy abba az óvodába irassuk a gyereket ahol ő dajka ( hozzá teszem sni gyerekekkel külön kisegítő iskolában dolgozik mind konyhai alkalmazott)


nem is értem miért hiszi azt hogy a gyerekemből "gyagyás" lesz és oda kerül, bármi megtörténhet,de ne ez legyen az első


4 hónapos terhesen még dolgoztam

Utána elmentem szülési szabadságra azóta itthon vagyok ellátom a napi teendőket főzök, mosok, takarítók, elvagyok,anyós dolgozik szóval örülök is neki kicsit, hogy nem segített mindenben


néha eljött a vizsgálatokra meg persze vásárolni.. azon is teljesen kivolt akadva hogy miért veszek kék zöld piros narancs ruhákat ha fiút várok miért nem lehet normális ruhákat venni ( én fizettem ) én azért döntöttem így mert később tervezünk még egy kisbabát és ezek úgymond fiúra lányára is rá lehet addni...anyós ezt se érti meg



Szeretem anyósom mintha a második anyám lenne de amióta az első babát várjuk teljesen kikelt magából


Mit lehet tenni


2019. szept. 29. 04:08
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
78%
Kutya nem akar a te nyakadba lihegni, te kellemes modorú, született úrihölgy. Az unokájukat akarják látni, nem a te kelletlen képedet. A férjedet meg ne lázítsd a saját szülei ellen, mert mikor ő leráz magáról azzal, hogy ő dolgozik, hagyd békén pihenni, oldd meg magad a gyerek körüli összes teendőt éjszakánként, elvégre te ragaszkodtál ahhoz, hogy ne “lihegjen a nyakadba” senki... akkor majd nagyon hálás lennél, ha legalább az anyukákra számíthatnál. Addig van ilyen nagy mellényed, amíg csak Insta fotókról van homályos képed az anyaságról.
2019. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
80%
Gyagyás? Te komolyan képes vagy ilyet mondani beteg gyerekekre? Köpj fel és állj alá!!
2019. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
82%

Azt borítékolom hogy a gyereked gyagyás lesz,jól érzi a mama ezt a dolgot.

20-as válaszolónak meg igazi suttyó fia és menye van,én se foglalkoznék velük ezek után,még annyira se mint amit leírt.

2019. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
71%

En komolyan nem értem az embereket. Mai fiatal/anyuka vagyok. Én sem örültem volna ha 2 hétre idecuccol valaki... De azért ez teljesen más. Én kifejezetten örültem ha valaki a kórházba jön be. Ott max 2 órát kellett "elviselnem" utána aki volt bent, az békén hagyott :D


Szóval én szívesen venném a helyedben anyós látogatását, hiszen az ő fia gyereke is.. Utána az első 1-2 napban legalább békén hagyna otthon. Majd utána mit tudom én heti 1szer fogadnám. Ebéd után, vacsi előtt. :D Mindenki jól járna... Hidd el te is a későbbiekre nézve. Írom ezt úgy, hogy nem szívem csücske az anyósom.. De...neki az unokája. Attól hogy én ne vagyok jóba vele, attól a gyerekem lehet🤷‍♀️

2019. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:

Mi ez a hülyeség hogy Ezt azért írtam le, hogy tudd az anyós részéről is nehéz az új élet még akkor is ha az a tiétek. Ha anyukádat nem zárod ki , akkor anyósodat se zárd ki


az anyám hogy jön ide ?

Vele teljesen megszakítottam a kapcsolatot

2019. szept. 29. 12:03
 26/54 A kérdező kommentje:
Anyós akarja a molnár Gábor kisegítő óvodába és iskolába iratattni
2019. szept. 29. 12:04
 27/54 A kérdező kommentje:
A "gyagyás" egy jelző direkt raktam ""közé
2019. szept. 29. 12:04
 28/54 anonim ***** válasza:
85%

25-re!


Ezt honnan kellett volna tudnia a válaszadóknak ?

2019. szept. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

Ki írta azt mellesleg hogy a kórházba nem jöhetnek be 20 perces látogatásra

Első pár hétben otthon ne csödüljenek oda nekem

2019. szept. 29. 12:13
 30/54 A kérdező kommentje:

Hisz leírtam


Erre anyós teljesen eljátsza a hattyú halálát hogy ő nem ezt érdemli,hogy az ő fia és márpedig bejön szülés utáni napon mert az ő unokája és kijelentette,hogy abba az óvodába irassuk a gyereket ahol ő dajka ( hozzá teszem sni gyerekekkel külön kisegítő iskolában dolgozik



Anyós ebben a kísegítő óvodában és iskolában dolgozik


Ő akarja a mi gyerekünket oda utaztatni


Sni fogyatékkal élőt jelent hozzá tettem hogy kisegítő

2019. szept. 29. 12:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!