Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lenne a helyes?

Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

Egy telken élünk anyóssal ( ő egyedül él ). Sajnos nem jó a viszonyunk mindketten úgy vagyunk egymással, hogy elfogadjuk egymást, köszönünk ha találkozunk illetve ha nagyon meg kell beszélnünk valamit . Párommal a napokban beszéltük , hogy idén hogy lesznek az ünnepek. Hogy őszinte legyek csak azért mert karácsony van nem szeretném a szentestét együtt tölteni az anyjával, hogy képmutatásból mosolyogjunk párat majd az ünnepek után kezdődik minden előröl. Mondtam is páromnak, hogy ő nyugodtan menjen át max picit én is de kötelező vacsorázgatást én nem szeretnék.

Én nem szeretek színészkedni 10 percig sem. Szerintetek jogos a kérésem ? Vagy CSAK azért mert karácsony van legyek képmutató 1 órára?


2019. okt. 4. 12:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%
24-én kettesben lennék a párommal, 25-én meg átmennék a “mamához” ebédre. Ha nyitottak lesztek, akár csökkenhet is köztetek a távolság. Már, ha szeretnéd. (Úgy komfortosabbá tehetnének a hétköznapokat, ha ez a feszültség oldodna.)
2019. okt. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Az biztos nem helyes, hogy a tőletek 5 m-re élő anyós egyedül legyen Szenteste, ha vallásosak vagytok...
2019. okt. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Szenteste legyetek a pároddal,25 vagy 26-án átugorhattok hozzá,annyit majdcsak kibirsz.
2019. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem jöttem a nyakára ő jött hozzánk.

De szerintem ez amúgy is mindegy lenne. Az típus akinek addig jó egy ember ameddig az bólogat és én pont nem ilyen vagyok. Illetve fentebb valaki írta, hogy szapulja a vejét és mindkét menyét ebbe az esetben szerintem neki is elkene gondolkozni.

2019. okt. 5. 14:02
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
Hiba volt beleegyezned, hogy anyós oda költözzön a telketekre. Ha nem hívjátok át Szenteste, úgyis megsértődik. Amúgy együttérzek veled.
2019. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
38%
Ja jó bocsi, nem tudtam, h te is ilyen gyk-s csodalàny vagy, aki a nagy büdös semmiből megteremtette az életét, saját telke/hàza van nyilvàn önerőből a szüleid/ épp aktuális pasikád segítsége nélkül, és még nagyvonalúan anyóst is tàmogatod - aki nyilvàn 0 lóvéval szállt bele a dologba, sőt felteszem te tartod el őt egyedül - amit ő nyilvàn nem érdemel meg... ne hari, ezt nem tudtam, nyilvàn innentől más a dolog fekvése...
2019. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Neked az csodalány, hogy annó hitelből vettünk egy romos házat amit szépen lassan csinosítottuk az évek során? Édesapám meghalt kislány koromban anyum nem egy munkahelyen dolgozott h tisztességes feltudjon nevelni. Az egyetlen szerencsém talán h jól el tudtam helyezkedni és fel tudtam venni egy hitelt. Az anyósom pedig? Elvettek a házat mivel olyan kevés nyugdíja van h nem tudta fizetni. Menjen az utcára?? Nyilván nem. Pár évről van szó amíg össze nem tudunk szedni annyi pénzt hogy el tudjon költözni.

Csodalány mi...

2019. okt. 6. 21:19
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem akartam ilyen részletesen leirni de nem gondoltam volna h a kérdés mellé egyből jön a támadás.
2019. okt. 6. 21:21
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi ez a rohadèk csak ezt tudja csinálni minden hova írkál mindenkit támad.. Egy gusztustalan féreg. Akár mit olvasok minden hol oda irt már ès csak vitátgenerál. Ez elèg régi be jegyzés de azèrt ide írok.. Mert ezt a nőt. Fel rugnám
2021. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!