Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Illene nekem is vinnem/küldene...

Illene nekem is vinnem/küldenem/készítenem valamit anyós-jelölték ek? Mit illene ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Jó fejek velem alapból. Szoktak adni ezt-azt de csak olyat,amiről tudják,hogy valójában imádom: étel,édesség,apróság. De nyilván nem túl gyakran csak időnként. Meg nem járkálok oda túl gyakran. Mindig megköszönöm,vagy a párom adja át ha nem vagyok ott és ő felugrott hozzájuk. Ha Karácsony,Szülinap,Névnap van én is felköszöntöm őket ők is engem. De azon kívül én nem sütöttem sütit nekik vagy rendeztem családi ebédet soha nálunk. 🤪


Szoktak hívni minket el szoktunk menni kettesben is. Kb havi 1x volt,hogy havi 2x de inkabb 1x.


Illene valamit vinnem ennyi év után?(6)


Megmondom őszintén azért nem forszíroztam mert anyós akkor elkezdi "az én így szoktam sütni" szöveget..de megdícsér engem is tehát nem bánt meg!! Ó ha rajta múlna mi naponta ott lennénk de..ezt párom rég kiküszöbölte!


😁



2019. okt. 12. 09:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ha valamit sütsz és főzöl a leendő anyósodnak, apósodnak. Bizonyára jól esik majd nekik a figyelmességed.
2019. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Van itt meny/meny jelolt/baratno is a valaszadok kozott,vagy mindenki anyos/apos???? Ugy tunik! 😱😱😱😱


De tenyleg! 😀😀 Elgondolkodok azert hogy kene.

2019. okt. 13. 05:03
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Meny jelölt vagyok. A nyolcas választ én írtam igen. Hívjátok meg őket aztán valamikor a Te szüleidet is. Ne izgulj, nálam is kezdte, hogy Ő azt nem így szokta csinálni. De tudod, ahány ház annyi szokás. És a kedves párod is segíthet a főzésbe.
2019. okt. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, én így meny-jelöltnek még nem mondanám magam, mert fiatal vagyok eskuvohoz :D de en a baratom szuleinek mindig szoktam vinni muffint, mezes kremest, kokuszgolyot, tiramisut.. stb, mikor épp mit keszitek itthon. Nem kulon nekik sutom, de ha magunknak csinalok, mindig csomagolok, amit aztan vagy egyutt, vagy a barátom atvisz. Ilyen főételeket mint pl rantotthus, azt nem szoktam en kuldeni, csak edesseget. Ok viszont szoktak tenni nekunk azt is hetvegegi ebedrol ha ott eszunk es jovunk haza. Illetve mivel mi lakotarsakkal lakunk albiban ilyen nagy ebedeket nem szoktam rendezni en sem, de a jövőben ha lesz külön lakasunk akkor ugy tervezem, hogy mi is meg fogjuk hivni oket, nem csak mi megyünk. Karácsony, szulinap nalunk is igy mukodik hogy mindenki koszont mindenkit :)

21/L

2019. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, illene. De nagyon úgy tűnik, hogy ide csak megerősítésért jöttél, hogy dehogy kell! Viszont ha nem szívből jön, akkor ne adj.

És szerintem nem kell feltétlenül neked sütnöd, ahogy a palidnak sem. Pár szelet cukrászsüti, mondjuk az aktuális ország tortájából, vagy bármi, amit kedvelnek. És párként nem kell különválni, hogy te a párod anyjának, párod meg a tiédnek. Együtt adjátok. (Ha nem mentek egymáshoz, a jelenlevő fél akkor is mondhatja, hogy Gizivel/Józsival adjuk szeretettel.)

2019. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Havonta csak kb a latogatas van a reszemrol de minden honapban nem ulunk le egyutt enni. Szoval tenyleg ritkan van!


Koszi a hasznos valaszokat! Elolvastam mindet koszi a tippeket,velemenyt is! ☺️


Eleg kis mufurcnak erzem magam/magunkat most igy a valaszok olvasasa utan. Mert valoban nem szoktam sutit vinni baratom szuleinek. Es valoban eleg regota egyutt vagyunk,egyutt elunk mar.

Amikor meg sutottunk pont nem mentunk es parom sem aztan megettuk. 😱😂

2019. okt. 14. 10:33
 17/17 A kérdező kommentje:
Legkozelebb,vagy valamikor egy pici aprosagot viszek az jo gesztus? Nem akarom tulzasba se vinni nehogy azt higyjek "nyalazom" oket.
2019. okt. 18. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!