Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elegem van az anyósombol?

Elegem van az anyósombol?

Figyelt kérdés

Ma értem el egy olyan pontot h mindent,a férjemet is fognám és hátrahagynám.

Az anyja egy egoista,mindig neki kell a kozeppontban lenni,mindent ugy alakit hogy o is profitaljon belole es a legrosszabb h a felnott gyerekeit is simán manipulálja.

Elegem van abbol h megdoldozunk mindért.

Nekem is 2 munkam van,csaladot szeretnenk ,szeretnenk egy kis anyagi biztonsagot.

Barmit lecserelunk a lakasunkban mindenre igenyt tart.

Eltorott a telefonja a ferjem fel eve cserelte le a telefonjat,de felre raktuk pot telefonnal.

Ma adta oda az anyjanak de!!!mar most azzal jott ha lecsereli az apjanak akkor azt adja màr apjának.

A tévér lecsereltuk par honapja,allandoan azon rugoztak h azt adjuk oda.

Soha nem kerdezik mi mennyi volt,mennyit tudnank a regi arabol visszanyerni.

Mert mindent szeretunk penze tenni.

Ha nagyon nagy segitseg valakinek akkor termeszetesen odaadjuk.

Idejon,keregeti a vazaimat viraggal egyutt.

Mar most a lakas 80 szazalekat “lestoppolta“

Ha az nem kell az neki kell.

Ebben a butorok,müszaki cuccok is benne vannak.

Egyszeruen egy pofatlan nö,aki a sajat gyerekeit lehuzkodja ugy h van rendesen penzük.Most vettek autot 2 milkoert amit kezpenzbe fizettek!

A legnagyobb baj h a sogorom mindent a szajukba ad,a ferjemtol is elvarjak!

A sogorom veszi nekik a telefont,a tevet,az autora a gumit ,a fünyirot es mindent.

Semmit nem hajlandoak elintezni mindig elvarjak a gyerekeiktöl hogy oldjak meg az ö dolgaikat is.

Egyszeruen kifordul a gyomrom tölük.

Ha egyszer az ember segit nekik vagy ad valamit onnatol fogv elvaras tölük,az anyosom sosem felejt es kepes hetente emlekeztetni ra a fiait hogy el ne felejtsek mi az ami neki kell.

A ferjem egyre töketlenebb lett.Engem nem ert meg,öket vedi.

Unom a lustasagukat,unom az anyos sajnaltatja magat,unom a kifogasaikat.

Tudom h most jöttök azzal h miert mentem hozza.

A valaszom az h eleinte a tisztelet probaltam megadni es nem ereztem jogot arra h fel 1 ev utan panaszkodjak a szüliröl.

Azt hittem par ev mulva felnö es fontos lesz neki a kapcsolata hazassaga.H mindig mindent együtt döntünk el es kiallunk a masikert

Most mar rosszabb mint az elejen.

Tudom h a ferjem is egy gyerek.

De nem ertem hogy egy anya!Ennyire nem kepes önallo eletet elni?

Miert kell allandoan lelkileg zsarolni a gyereket?manipulalni?

Es pont egy olyan nö aki evek ota fikazza az anyjat,nem is beszel vele csak ha muszaly

de ha az anyukaja elmenne vegleg ,az elsö dolga az lenne h atmegy a penzet keresni.

Nagyon kiismertem öket,Elöre megmondom a ferjemnek is mi fog törtenni,mit fognak mondani es mit akarnak

De a ferjem is homokba dugja a fejet


2019. okt. 16. 22:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Hát ez így nagyon rossz..így nem lehet élni hosszú távon. A férjed igazán ki állhatna melletted! Amúgy az anyósékkal együtt laktok?
2019. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Savlekotő ***** válasza:
96%
Te el akarsz válni mert meguntad h van egy gyereked nem férjed aki férfi,megerősítést vársz nem megoldást válj el,ez a házasság ló túrót ér és gyanítom régen is ilyen volt.
2019. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Savlekotő ***** válasza:
64%
Ma értem el egy olyan pontot h mindent,a férjemet is fognám és hátrahagynám. Ha egy házasság rossz nem lehet csak anyósra fogni,ti is benne vagytok a párod egy megrekedt anya tejszívó töketlen te meg minden lében kanál és paranoid vagy-. Ne szülj ebbe a csodába...
2019. okt. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha eldöntötted, hogy elakarsz válni, akkor most mi is a probléma?
2019. okt. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

Anyósodat okolod, hogy TE nem voltál elég körültekintő a kapcsolat létrehozásakor.

-

"Ma értem el egy olyan pontot h mindent,a férjemet is fognám és hátrahagynám"

Neked is, párodnak is, anyósodnak is és az egész családnak javára válna tetted.

Nem szabad olyan családhoz tartozni, amelyikben minden családtagnak rettentő nagy hibái vannak - és te, köztük egyedül tökéletes, ezt nem tudod elviselni.

2019. okt. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Megszokhattad már, mert idáig csak én HÁROMSZOR olvastam kérdésedet ugyanerről!...ezért most nem írom le, amit már kétszer leírtam.
2019. okt. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a kérdést már egyszer fel tetted. Na mindegy. Én eléggé türelmes természet vagyok,viszont a bomba tud robbanni. Ha tőlem kérte volna el a tv-t,úgy hogy előtte a férjemmel megbeszéljük hogy nem adjuk oda,akkor fogtam volna egy szalagot,rákötöttem volna egy masnit a férjemet,és átnyújtanám ajándékként az anyósnak. Ezt lehet vinni,a tv marad. Vagy nálam még az sem kizárható,hogy ami nem nagy értékű,előtte tenném tönkre.
2019. okt. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%

"Mert amint meglatjak mar jönnek a kerdesek!"


És kötelező válaszolni a kérdésekre?Nem.Közölni kell az anyóssal, hogy pénzért megveheti.Amennyiben ez nem tetszik neki, az már az ő problémája.Nem értem mit kell ezen neked folyamat rugózni.Állj ki magadért.A férjed meg hajtsd el a pcsába, ha nem áll ki melletted.Az anyósod már ilyen marad, felnőtt ember, nem fog megváltozni, mivel eszébe sem jut, hogy probléma van a személyiségével.És ha eszébe is jutna, akkor sem változtatna, mivel eddig is úgy táncoltatok, ahogyan ő akarta.Ennyi.

2019. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%
A válasz ? válás,minél előbb,hogy tudj egy értelmes pasit találni.
2019. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
Itt csak annyit tehetsz, hogy vagy szembe állsz anyóssal és mindent a fejéhez vágsz amit itt velünk meg osztottál. Igaz a párod tuti nem áll majd melléd,ha így lehet manipulálni. Vagy a párodat is meg anyóst is el küldöd a búsba és új életet kezdesz nélkülök
2019. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!