Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az anyósomat nem érdekli az unokája meg én sem?

Figyelt kérdés

Kórházban fekszek 3.napja, korai terhesseggel, vérzéssel. Anyósom annyira nem volt képes, hogy írjon vagy hívjon.

Ezek után ti hogy állnátok hozzá?!


2019. okt. 21. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szoktam a kórházban fekvő rokonaimat, ismerőseimet hívogatni (sajnos velem is volt már olyan, hogy pár napig kórházban kellett lennem és utáltam, hogy megállás nélkül csipogott a telefonom), mert nem akarom őket zavarni. Vagy bemegyek hozzájuk (ha van rá mód), vagy érdeklődök olyan személytől, aki volt már bent.

Szerintem kár bármilyen következtetést levonni ebből.

2019. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyelőre ne éld bele magad sem az unokába, sem az anyósgyálöletbe. Próbálj meg lazítani és pihenni, ilyenkor az a legjobb.
2019. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Vannak ilyen emberek, akik a kis négyzetekbe pipák rajzolásával töltik az életüket.

Kórházban vagyok, bejött - nem jött be. Két napon belül jött be - több nap után jött be. Hozott narancsot - nem hozott narancsot. Maradt a látogatási idő végéig - elment előbb.

És még összehasonlítva az ellenfázissal. Én bezzeg másnap bementem. Én bezzeg vittem Milkát is.

2019. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Hosszú hónapok állnak előtted is, meg a családod előtt is, ha ilyeneken ennyire fenn tudsz akadni.
2019. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
A férjedet sem kérdezte meg, hogy hogy vagy?
2019. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekelne különösebben hogy nem hív fel,szerintem a párodat úgyis megkérdezi mi van veled.Sőt én nem is hivogatnék senkit aki kórházban van.Vagy bemegyek személyesen,vagy nem.Az is lehet hogy nem akar zavarni,hogy nyugodtan pihenj.
2019. okt. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Lehet,hogy nem akar zavarni.

Ne agyalj ezen,most koncentrálj a terhességedre,hogy minden rendben menjen.

Minden jót!

2019. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Milyen unokája?
2019. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Lehet anyósod is olvassa a Gyakorit, ahol az ilyesmit nyomulásnak tekintik és nem akar ebbe a hibába esni!:)

A férjedtől meg biztos érdeklődik.

Egyébként milyen a kapcsolatotok?

Ha rossz, akkor mire számítottál, hogy most elönti az aggdalom és anyatigrisként őrzi az ágyad?

Ha jó, akkor biztos képben van az állapotodat illetően és nem akar zavarni.

Ne érzékenykedj és ne keress a kákán is csomót, mert ezzel csak rontasz az állapotodon!


Mondjuk én nem is vagyok mérvadó, mert engem kifejezetten idegesítenek a látogatók, ha komoly bajom van.

2019. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Tud róla egyáltalán hogy terhes vagy és kórházban vagy?
2019. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!