Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak én gondolom úgy, hogy az...

Csak én gondolom úgy, hogy az anyósomat nem érdekli az unokája meg én sem?

Figyelt kérdés

Kórházban fekszek 3.napja, korai terhesseggel, vérzéssel. Anyósom annyira nem volt képes, hogy írjon vagy hívjon.

Ezek után ti hogy állnátok hozzá?!


2019. okt. 21. 08:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%

Obelix már kórházban fekszel terhesen, az igen.

átoperáltattad magad vagy mi? legutóbb még vagyonőr akartál lenni

2019. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

12.! Na ezt miből szűrted le? Komolyan érdekelne.

Kérdező! A férjed, társad, párod, nem írtad, házasok vagytok-e, gondolom, látogat, bemegy hozzád. Azt is feltételezem, hogy őt megkérdezi, mi van veled, hogy vagy. Ne ezen idegesítsd magad jelenleg, hanem feküdj nyugodtan, hogy minden rendben legyen veletek.

2019. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
A #10-es válaszoló első pár mondatával érték egyet. Biztos itt is olvasgat a mama... Sajnos sokan azt írják, hogy a megyébe se tegye be a lábát a, szülésük után az első tíz évben...
2019. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

A férjemtől sem kérdezte, mi van, pedig szólt neki.

En nem azr kértem, hogy ott legyen egész nap, de egy üzenet jól esett volna.

A kapcsolatunk amúgy igen jónak mondható, ezért nem értem ezt az egészet.

Bár mikor megtudta, hogy végre összejött, akkor is letojta, hogy majd ha megmarad, foglalkozik vele.

Ezek után nem gondolom, hogy én fognám fel rosszul.

2019. okt. 21. 13:27
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#15

Nagyon komolyan kérdezem, hogy tényleg a legnagyobb gondod az anyósod?

Az előző kérdésedben leírtad, hogy volt már egy (vagy több?) vetélésed, talán már belefáradt az anyós, hogy beleélje magát az unokába és utána jön a keserves csalódás. Ezért is mondta, amit mondott és úgy tűnik teljesen jogosan, mert most is kórházban vagy vérzéssel.

Foglald le magad valami pozitív dologgal, neked és az embriónak is az tesz jót.

2019. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!