Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem szeretnék a közel jövőben...

Nem szeretnék a közel jövőben gyereket de erőltetik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy anyósjelöltnek bevallottam hogy nem szeretnék gyereket még egy nagyon-nagyon jó ideig viszont azóta kiborult. Már szó szerint üldöz avval hogy pont abban a korban vagyok és hogy nem egészségesen gondolkodom. Elején még elviseltem, de már odáig fajult a dolog hogy nem telik el úgy nap, hogy úgy 10 milliószor a fejemhez nem vágná. Szerinte most van itt az ideje, most van még az anyagi meg avval állít hogy később kitudja milyen beteg lehetek. (pedig soha semmi bajom nincs). Már azon a szinten vagyunk hogy a faluban is mindenkinek panaszkodik hogy ő nem így képzelte el a fia barátnőjét. Én viszont dolgozni szeretnék még és igazából nem is állok készen még egy gyerekre. Mondtam az anyósnak de sajnos utóbbi időben meg sem hallgat. Már volt hogy csúnyán odamorogtam neki hogy ha be nem fejezi velem többet nem találkozik. Persze a fiának meg panaszkodott ezután hogy én őt még mellette fenyegetem is. Szerintetek mit csináljak mert már idegileg kész vagyok?

2019. okt. 25. 02:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

Bárkinek is kár azon keseregni, hogy miért mondtad el. Megtörtént és most ebből a helyzetből kell kiindulni, ezt kell megoldani.

Kérjed meg a párodat hogy szóljon az anyjának.

Egyszer "véletlenül" kottyantsátok el, hogy már tervezitek a babát... de ennek is meglesz a következménye: "Mikor jön, már? Mi van veled? Nem sok volt az abortuszod?" formában.

Még bőven van pár éved az anyaságra, nem vagy kinn a korból. Persze, a leendő anyósod korában...!

2019. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Savlekotő ***** válasza:
1%
Mond neki h te nem a gyerekért közösülsz mint ő nem a gyerek az életcélod h utána rátelepedj mint ő a cuki felnőtt fiára aki gondolom meg szólalni nem mer anyuka előtt mert kiherélte már régebben. Amúgy ezért nem kell falusival leállni,sok normális városi család van ahol nem turkálnak a másik méhébe nem szabályozzák a szex pózokat,anyuka nem heréli ki a fiát már kis korba,falun sajnos még sok a tanulatlan irigy,elmaradott. Ne szülj más kedvéért a gyerek szívja meg.. Ha a pasid nem áll melléd borítékolom h szét mentek.
2019. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
24%

Mi 10 év házasság után vállaltuk be a gyereket, addig folyamatosan ment a szekálás. Aztán mikor már két éves volt a gyerek, kezdődött a kérdezősködés hogy mikor jön a következő. Meg hogy miért van olyan keveset náluk az unoka (200km-re lakunk)

Szóval az anyóssal kapcsolatban csak a "megszoksz vagy megszöksz" opciók maradnak, aki itt jóindulatúan (értsd: naivan) azt írja hogy "beszélj a pároddal" meg ilyesmiket, annak valószínűleg nincs anyósa.

2019. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
A te döntésed,hogy mikor akarsz gyereket vállalni,olyan nincs,hogy erőltetik.Főleg, hogy még nem is éltek házasságban.pRÚBÁLD MEG EZT ELMAGYARÁZNI AZ ANYÓSJELÖLTNEK.
2019. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
92%
Megmondanám neki, hogy többet nem vagyok hajnaldó hallgatni a témát és ehhez tartanám magam. Telefonon kezdi? Leteszed. Személyesen? Akkor felállsz és abban a pillanatban hazamész. Ha ezután se tanulja meg akkor többet nem látogatod és nem tartod vele a kapcsolatot. A párod pedig álljon melléd és állítsa le az anyját, kutya kötelessége ebben a helyzetben, hiszen ez kettőtök döntése.
2019. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

Anyósod hülye. Én 28 vagyok 2 gyerekkel hugom 24. Én az ő korában már terhes voltam az első babánkkal de neki még nem való lenne. Mindenki máskor máshogy érik meg a dologra.

Beszélj pároddal hogy beszéljen az anyjával. Ha ő is igy érez mint te mondja meg az anyjának hogy ez az ő döntése is fogadja el mert lehet anyóspajti azt hiszi hogy csak te állsz az unoka utjaba a fia pedig már mindenáron akarna

2019. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
70%

"Már volt hogy csúnyán odamorogtam neki hogy ha be nem fejezi velem többet nem találkozik."

Na, akkor ideje beváltani ezt az ígéretedet.

Két dolgot tehetsz:

1. nem találkozol vele többet és kész.

2. elengeded a füled mellett a megjegyzéseid. Én se szeretnék gyereket, a közeljövőben tuti nem, de lehet, hogy soha nem lesz. Anyukám ezt tudja/sejti, és folyamatosan nyaggat. Nem foglalkozom vele, mikor előjön ezzel a témával. Csinálom a dolgomat, meg sem hallom, amit mond. Úgyis az én döntésem.

2019. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 Metionin ***** válasza:
90%

"Már volt hogy csúnyán odamorogtam neki hogy ha be nem fejezi velem többet nem találkozik."


Ezt kellett volna be is tartani. Ha odamész és rákezdi, akkor szépen felállsz és go haza. Nálam is ez a felállás. Az én anyósjelöltem olyan szinten bele van b#zulva az unokába, hogy random gyerekcuccokat vásárol és idegenek gyerekeinek a képeit tárolja a telefonjában és amikor teheti, nyomná az arcomba. Magyaráztam már szépen, csúnyán hogy nem lesz semmiféle unoka, lehet kiszállni a méhemből, amire az a válasza hogy pislog kettőt majd együgyű mézesmázos vigyorral mondja hogy "jaj majd meglátod hogy úúúgyisleeesz" - na ezzel mit lehet kezdeni? Ha ilyen van, felállok és hazamegyek. Majd leesik neki az évek alatt hogy "úgysemleeesz". Szerencsére csak néha kell találkoznom vele.

2019. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
54%
#8 vagyok, megkérdezhetem, mi rosszat írtam? Nem értem ezt a nagy lepontozáshullámot... szerintetek a pasi nem létezik, nincs beleszólása a gyerektémába, vagy csak simán nem állhat ki a barátnője mellett?
2019. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

#18 sajnos ma oda jutottunk hogy ő is már vett baba cuccokat(meg már tervezgeti hogy hogyan lesz a szoba kialakitva).

Barátom sajnos se mellettem se ellenem. Ha jön a téma olyan gyorsan eltunik mint ahogy jött. Én meg már idegileg kivagyok. Nem az anyosekkal élünk hanem külön házban de nem messze tőlük. Anyós simán át sétál.

Tudom hogy itt én vagyok a hibás de nem tudom már mit tegyek. Ma már idegileg ki készített de tényleg. Naponta bőgök miatta. Ma például azzal jött hogy én majd 40 évesen akarok majd a gyerek után futni amikor már ki leszek a meló miatt és mindenem fájni fog. Elvittem vásárolni mert egy ideje már csendben volt evvel a témával és mit ad isten : az üzletben ahol nem is ismer senkit elpanaszolta a gondját. Otthagytam. Szó szerint kimentem az üzletből és hazamentem. Barátomnak tudom hogy panaszkodott mert ő ment érte meló után de barátom persze nem mond semmit. Pedig már a padlón vagyok.

2019. okt. 25. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!