Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem szeretnék a közel jövőben...

Nem szeretnék a közel jövőben gyereket de erőltetik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy anyósjelöltnek bevallottam hogy nem szeretnék gyereket még egy nagyon-nagyon jó ideig viszont azóta kiborult. Már szó szerint üldöz avval hogy pont abban a korban vagyok és hogy nem egészségesen gondolkodom. Elején még elviseltem, de már odáig fajult a dolog hogy nem telik el úgy nap, hogy úgy 10 milliószor a fejemhez nem vágná. Szerinte most van itt az ideje, most van még az anyagi meg avval állít hogy később kitudja milyen beteg lehetek. (pedig soha semmi bajom nincs). Már azon a szinten vagyunk hogy a faluban is mindenkinek panaszkodik hogy ő nem így képzelte el a fia barátnőjét. Én viszont dolgozni szeretnék még és igazából nem is állok készen még egy gyerekre. Mondtam az anyósnak de sajnos utóbbi időben meg sem hallgat. Már volt hogy csúnyán odamorogtam neki hogy ha be nem fejezi velem többet nem találkozik. Persze a fiának meg panaszkodott ezután hogy én őt még mellette fenyegetem is. Szerintetek mit csináljak mert már idegileg kész vagyok?

2019. okt. 25. 02:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna elmondanod. Ilyenek az öregek.


Mi nem akarunk gyereket soha, mondjuk szerencsére minket nem baxtatnak vele, mert a páromnak van testvére és tőlük már van unoka.


Szerintem nem tudsz mit tenni. Nem érti meg az álláspontodat úgyse. Csak annyit lát, hogy unokázni akar. Neked annyi a szereped, hogy szülj neki egyet.

Én nem járnék hozzá, kerülném a társaságát, legalább nem kellene a hülyeségeit hallgatni.

2019. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
57%

A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy hagyd ott a barátodat. Ha nem áll ki melletted, pedig veled ért egyet, az milyen lesz a jövőben?

Onnantól, hogy terhes leszel sem fog leállni anyós. Ki fog oktatni mindenben, mindent jobban fog tudni nálad. Az égvilágon mindenbe bele fog szólni később is. Hogy milyen módon szülsz, hol, mennyit adsz az orvosnak, hogy szoptatod vagy nem, hogy mikor kezded a hozzátáplálást, hogy mikor adod bölcsibe, hogy melyik ovina fog járni, hogy mikor lesz már TESTVÉRE stb.

Komolyan mondom, hogy az anyosodhoz hasonló emberek sosem állnak le.

Ha a párod nem képes kiallni melletted, később sem fog.

Ilyen jövőt szeretnél? Ahol minden miatt beléd allnak és senki nem véd meg?

Az unokájától nem tilthatod majd el.

2019. okt. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!