Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna, ha az anyósod jóban...

Zavarna, ha az anyósod jóban lenne az ex mennyel?

Figyelt kérdés

Exem anyukája, olyan mintha az anyukám lenne. Amikor a volt barátommal együtt voltam 2 évig együtt is éltünk.

A volt barátomnak már van új párja, nekem is van férjem. Titeket az új párja helyében zavarna, hogy találkozgatunk? Nem ismerem a lányt egyébként. Viszont belegondoltam, fordított esetbe engem zavarna. Már kérdeztem az exanyóst,hogy a lány mit szól ehhez, de nem mondott úgy különösebben semmit.azt mondta vele nem is találkozik, csak nagyon ritkán mert ellentétes a munkahelyi beosztásuk. Együtt élnek egyébként.



2019. okt. 26. 06:14
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
25%
Ne adjatok neki pénzt, és ennyi. Ha meg nem lehet vele beszélni, ne tartsátok a kapcsolatot.
2019. okt. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyébként jóban lenne velem az anyósom, és nem raknák a tüzet, akkor nem. Eléggé visszás lenne beszabályoznom az anyósomat, hogy kivel barátkozhat és kivel nem.
2019. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
47%
Zavarna.
2019. okt. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

A lánnyal is jóban van,csak keveset találkoznak.

Ha pedig tudnám, hogy féltékeny lenne vagy valami bántaná a lányt, megkérném, hogy mutasson be neki, ismerjen meg ő is.

Nem vagyok ez miatt rossz ember.

2019. okt. 26. 07:41
 15/34 A kérdező kommentje:
A történethez hozzá tartozik az, hogy nekem nincs anyukám, elhagyott. A volt barátommal pedig 16 évesen jöttem össze, és az anyukája pátyolgatott szeretgetett. Most 27 évesek vagyunk, 4,5 éve nem vagyunk együtt.
2019. okt. 26. 07:43
 16/34 anonim ***** válasza:
67%
Látod, higy a többséget zavarná. Miért nem fogadod el?
2019. okt. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk mindenki jobban maradt az öcsém volt feleségével, soha nem zavarta az új élettársát. Vele is jóban vagyunk :) Sőt, nem egyszer ő vigyáz az exfeleség új házasságából való kisfiúra, amikor ő hisztizik, hogy a bátyussal akar maradni apás hétvégén 😂
2019. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
78%
Jóban maradt, bocs.
2019. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavarna. Attól,hogy én a képbe kerülök,még nem várnánk el az anyósomtól,hogy ő szakítsa meg a kapcsolatot a párom exével. Ha köztük kialakult egy jó kapcsolat akkor,amikor én még nem is léteztem a számukra,nem várnánk el,hogy csak miattam ezt felbontsák. Persze ha azt látnám,hogy áskálódnak ellenem,akkor igen zavarna. De ahogy nézem,itt nem erről van szó. Ennyi erővel mindenkivel meg lehetne szüntetni a kapcsolatot,akivel akkor ismerkedtem meg mikor a volt párommal voltam. Nem az anyóst kell belelátni,hanem egy ismerőst,akivel kialakut egy jó viszony.
2019. okt. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
36%

Zavarna nagyon is


Kíváncsi lennék mit szólnál hozzá ha a férjed csinálná ezt veled

2019. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!