Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna, ha az anyósod jóban...

Zavarna, ha az anyósod jóban lenne az ex mennyel?

Figyelt kérdés

Exem anyukája, olyan mintha az anyukám lenne. Amikor a volt barátommal együtt voltam 2 évig együtt is éltünk.

A volt barátomnak már van új párja, nekem is van férjem. Titeket az új párja helyében zavarna, hogy találkozgatunk? Nem ismerem a lányt egyébként. Viszont belegondoltam, fordított esetbe engem zavarna. Már kérdeztem az exanyóst,hogy a lány mit szól ehhez, de nem mondott úgy különösebben semmit.azt mondta vele nem is találkozik, csak nagyon ritkán mert ellentétes a munkahelyi beosztásuk. Együtt élnek egyébként.



2019. okt. 26. 06:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%

Azt írtad hogy fordított esetben téged zavarna


Saját magadnak megadtad a választ


Engem is zavarna

2019. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
55%

A többségét zavarná,ahogy téged is

Még magad írtad le

2019. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
42%
Engem baromira zavarna. Sose értettem miért kell mások családjához ennyire ragadni. Szerintem tudat alatt még mindig az édes családjához akarsz tartozni, ez beteges, ezt el kell engedni. Volt barátomnak a volt menyasszonya ugyanezt csinálta, mert képtelen volt feldolgozni a szakítást. 6 év kellett, hogy feldolgozza. 27/N
2019. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
54%
*exed családjához
2019. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
60%
Tömören: neked semmi közöd hozzá, hogy két felnőtt ember közt milyen a kapcsolat, hisz egyik egy idegen a kettő közül. Jó hogy nem akarod megszabni, anyósod kivel lehet jóban.
2019. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
88%

Ez azért sokmindentől függ. Nekem is van ex-anyósom,és anyósom.

Az ex-anyóssal olyan a kapcsolatom,mint neked a tiéddel,Kérdező.

Annyi a különbség,hogy az exem és én 15 éve váltunk el,és az ex.azóta is egyedül él. Egy közös gyerekünk van,akit viszont a jelenlegi férjem sajátjaként szeret,de az anyja sose fogadta el őt. Kijelentette,hogy neki nem az unokája.

A mostani férjemmel közös gyerekünket viszont az ex-anyósom elfogadta,ha nem is unokaként tekint rá,de pl.karácsonykor,húsvétkor róla sem feledkezik el. Én sose kértem arra,hogy neki is vegyen valamit,ő ilyen.

Ünnepekkor találkozunk. Nálunk ez pl.senkit nem zavar.

Csak egy példa a sok közül: az ex.férjemmel közös gyerekünk ballagásán pl.itt voltak ex.-anyósomék (hiszen ők a nagyszülők),és a jelenlegi férjem anyja is. Nem volt konfliktus köztük.

Bocs a sok off.-ért,de gondolom,lejött belőle a válasz a kérdésedre: nem,minket nem zavar. Ha a családon (volt és jelenlegi) belül ez senkit nem zavar,miért is zavarna?

2019. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
43%
Egyszerű a kérdés: téged fordított esetben zavarna? Akkor ne csináld. Elképzelhető, hogy van olyan szituáció amikor egyik feleket se zavarja, de én nem tudnám elviselni az biztos.
2019. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező!

Miért érdekel ennyire, hogy mások mit gondolnak?

Neked jó így? Igen! Neki jó így? Igen!

Kinek nem jó? Néhány névtelen válaszadónak, akik szerint ez furcsa, szokatlan, nem normális.

Most komoly névtelen random emberek véleménye alapján akarod élni az életed?

2019. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Szigorúan nem, és nem zavarna!

Mi van akkor ha mondjuk kollégák lennétek?

Semmi.

2019. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, nagyon hasonló volt a helyzetem az első szerelmem anyukájával, mint neked a tieddel.

Nalunk ritkultak ezek az alkalmak evek alatt, és mi főleg emailben tartottunk kapcsolatot, illetve szülinapon hívtuk egymást.

Könyvtárban dolgozik az anyuka, így ha a varosban jártam, volt, hogy ott beszelgettünk egy kicsit ha ráért, illetve elhívott hozzájuk kávézni is - összesen egyszer voltam - de akkor már csak az apuval laktak együtt, a srácaik kirepültek a fészekből, nem kellett kínos jelenetre számitani.

Ahogy ex megnősült, én tudatosan távolodtam, hogy ne okozzak konfliktust. Tudtam, mert elmondták, hogy én sokkal közelebb álltam hozzájuk, mint a meny, de őt is elfogadják, szeretik, csak nagyon más, mint én voltam - ezt a tesók is jelezték - szoval számomra valahogy az jött le ebből, hogy azzal segítem az ő összekovácsolódásukat, ha hátrébb lépek, még jobban.

Nem bántam meg, nincs harag, imadom az egész családot, és örökre a szívem egy biztos zugában lesznek, de most már csak távolról. Az anyuka azóta boldog tripla nagymama, és szerintem nemigen hiányol már engem. Ha valahol séta közben összefutunk, mindig örülünk egymásnak, és ennyi. Nem tudom nálatok mi lesz a megoldás, de yz, hogy te sem érzed magad komfortosan a helyzettel, az azért jelez valamit.;)

2019. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!