Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Zavarna, ha az anyósod jóban...

Zavarna, ha az anyósod jóban lenne az ex mennyel?

Figyelt kérdés

Exem anyukája, olyan mintha az anyukám lenne. Amikor a volt barátommal együtt voltam 2 évig együtt is éltünk.

A volt barátomnak már van új párja, nekem is van férjem. Titeket az új párja helyében zavarna, hogy találkozgatunk? Nem ismerem a lányt egyébként. Viszont belegondoltam, fordított esetbe engem zavarna. Már kérdeztem az exanyóst,hogy a lány mit szól ehhez, de nem mondott úgy különösebben semmit.azt mondta vele nem is találkozik, csak nagyon ritkán mert ellentétes a munkahelyi beosztásuk. Együtt élnek egyébként.



2019. okt. 26. 06:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. A szüleim jóban vannak a volt férjemmel (én és a férjem is). Én is jó viszonyban vagyok az ex-anyósommal, bár elég ritkán találkozunk (kb. évente 2x). Az anyósom a férjem exével kb. azóta nem találkozott, hogy ők elváltak, de nem rajta múlt, hanem az ex-feleség szakította meg a kapcsolatot. Ha nem így lett volna, akkor se problémáznék rajta, nem várom el senkitől, hogy miattam ne találkozzon azokkal, akiket szeret.
2019. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Ez eléggé helyzetfüggő.

Például ha a párommal külön élünk, és mikor az ex jön meglátogatni az anyóst nem botlik folyton a férjembe, az rendben van.

Annak nem örülnék ha a párom még ott lakna (ha mondjuk fiatalok lennénk) és az exe gyakran ott sündörögne.

Az exeim anyukáival nem volt kiemelkedő a viszonyom, az egyik exem viszont nagyon kedvelte az anyukámat. Miután szakítottunk, gyakran beszéltek telefonon, de ez abba maradt. Ennek már több mint 8 éve, anyukám kedveli a jelenlegi páromat, de ritkán felhozza, hogy az exem mennyire a tenyerén hordozott engem, és milyen jó srác volt. Ez még engem is zavar, gondolom a páromat is zavarná ha tudna róla, pláne ha gyakran telefonálgatnának is egymásnak.

Én nem mondom hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot, a kérdésed nem is erre irányult. De ha tényleg arra vagy kíváncsi, hogy másnak rosszul esne-e, akkor a legegyszerűbb, ha a saját helyzetedbe gondolsz bele fordítva.

2019. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Érdekes viszony, annyi szent.

Testvérem pont ebbe a kategóriába esik. Ő is jóban van az exe anyjával és el is szokott menni hozzájuk látogatóba.

Nem az exének az anyja zavarna egyébként, mert szerintem az emberek többségének nem azon akad fenn a szeme.

Hanem az, hogy akarva-akaratlanul összefuthat a volt pasijával. Tesóm ebbe beleesett, a pasija kiakadt, amikor valaki mástól visszahallotta a dolgot, azóta megszakított minden kapcsolatot a volt anyósával.

És igen, én is kiakadnék, hiába jönne azzal, hogy ex, meg oka volt, hogy szétmentünk, ez a családosdi akkor sem játszik. Ha a volt párja anyjával semleges helyen találkoznak, pl. elmennek valamerre enni, akkor nem érdekelne. De ha a lakására menne, annál inkább. Még akkor is, ha elköltözött a gyereke.

2019. okt. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem semmi közöm ahhoz, hogy az anyósom kivel van jóban. Ameddig nem érzem, hogy vissza akarja csinálni, addig megsértődni sincs jogom. Mivel nagyon jóban vagyok vele, nem izgatna a dolog. Anyukám egyébként jóban van az egyik exem testvérével, dolgoznak is közös projekten, férjemet nem zavarja a dolog, meg tudtommal az exem sem. Szerintem semmi közünk egymás ismerőseihez.
2019. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!