Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nőként megbíztok párotok...

Nőként megbíztok párotok szüleiben? Volt, hogy megbántátok a bizalmatok osztogatását velük szemben?

Figyelt kérdés
Mi arra kényszerültünk,hogy elhallgassunk dolgokat. Ami mindenkire tartozhat azt közöljük. Egymás iránti tisztelet megvan.Én vagyok a nő.

2019. nov. 9. 16:47
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ez eleg kemeny volt de igaz! Ennyire nem durvult el nalunk a helyzet,de en nem kerek anyosek velemenyebol egy cseppet sem :D igy nem meselek semmirol.. Anyos mindig megnez h csinos vagyok latja,soha egyetlen megjegyzest sem tett,de latni rajta: a miert kell ennyi ruhat venni-eleterzest. Semmi koze hozza nem ok fizettek :D sot nem is a fiuk, o unnepekkor ad nekem ruhat a tobbit en vettem. Nem kaptam megjegyzest de mindig jol megnezte :D h szep szep de minek annyi. Egy varosnezest is elhallgattunk legutobb megneztunk nehany szep helyet es vettunk nehany uj dolgot. Jol ereztuk magunkat. Ha elore szolunk jon a "ne menjetek nelkulem" duma,es akkor agygorcsom lesz.
2019. nov. 25. 18:52
 22/28 anonim ***** válasza:
63%

Volt egy mütetem.Nögyogyaszati meg a szüleimnek sem mondtam el ne aggodjanak es ne kerdezgessek allandoan.

Neki elmondtam.Mivel mondtam neki h a szüleim sem tudjak

szoval o az akit ebbe beavattam gondoltam leesik neki a tantusz h ez maganügy,es tisztelve erzi magat h neki elmondtam.

Erre masnap jön h a munkahelyen megkerdezte,ismerem sok munkatarsat es egyebkent is falu,gondolhatjatok.

Jön h 2 munkatarsanak is volt mehszaj plasztikaja.

1.nekem konizaciom volt p4 es rakszüres miatt(mehnyak csonkitas)

2.tök hülyesegeket magyarazhatott akinek elmondta

es meg ö nyugtat h ez semmi mütet ez csak mejszajplasztika

Persze tök ugyanaz

Pedig elmondtam mi a mütet menete

Azota soha semmit nem osztunk meg vele

Aztan idövel rajöttünk h a mi eletünket kipofazza a faluban.

Senkinek semmi köze hozza

Soha többet nem nyilunk meg nekik.Nem lehet benne bizni

2020. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom! :( Jobbulást! Hát..nálunk azóta mégjobb a szitu: lófszt se mondunk a párom szüleinek. Apja nem pofázza ki de leginkább azért mert nem beszél annyi emberrel ha igen akkor a munka miatt. Az anyuka viszont a kollegainak kipofázta hogy hol lakunk mit hol dolgozunk stb stb semmi köze a vad idegen kollégáinak ehhez. Erről szóltam páromnak mondta hogy azzal semmit se tudunk kezdeni ki fogja pofázni h hol lakunk mit csinálunk Viszont(!!!) semmi mást nem tud mert nem tudja ő sem! :D eszi a fene semmit se tud rólunk mindenre ugyanaz a válasz. Most képzeljetek el egy szitut ahol heti 3X beszél a fiával aki infót nem mondd neki semmiről. De megnyugtatja ha hall rólunk pontosan annyi hogy "semmi". 😭😂
2020. jan. 24. 04:22
 24/28 anonim ***** válasza:
51%

Apósom meghalt. Anyósomban soha nem bíztam meg, és soha nem is fogok. Ok: mindenbe, kérés nélkül, nagyon durván bele akar szólni. A legbelsőbb magánügyeinkbe is. De ő mindenkivel szemben ilyen, mindenkit irányítani akar.

Amint megismertem a természetét, döntöttem. Semmilyen magánügyemet, személyes dolgomat nem osztom meg vele. Ennyi. Így nincs is mivel visszaélnie. Párként sem mondunk neki semmit a közös dolgainkról.

2020. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
30%
Igen, a kapcsolatunkat széttúrta. De nem csak a párom kapcsolataival tette ezt meg többször, hanem a másik gyerekénél is. Fél a leválástól. A bizalmamba férkőzött és a szavaimat kiforgatva ellenem fordította a szerelmem.
2020. febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
#25! Na ne! Es most szakitas lett a vege? Sajnalom! :( De ha az ex pasid manipulalhato nem kar erte. Bssza az anyjat meg az ilyen. Sajnalom:(
2020. febr. 29. 21:33
 27/28 anonim ***** válasza:
30%
Nekem már csak volt barátom... Kellett pár hónapja egy esemény utáni tabletta, anyja segített elintézni... Kár volt benne biznom, mert mindenkinek elpofázta. Meg volt még sok dolog, pl szeret addig duruzsolni másnak, míg egymás ellen nem fordítja az embereket. Valótlan dolgokat is állított, megbízhatatlan ember, a saját gyereke sorsa nem érdekli. Szóval nem bízom benne.
2020. márc. 1. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Volt. Joban voltunk sokat meseltem nekik. Sajnos a beosztasomrol es a fizetesemerol is egyszer. Ezután anyósom azt mondta, de jó akkor az én fizetesembol megelunk 2-en es minden szuper. Ugyanis a fia nem szeretett dolgozni és en ezt elegge nagy prpblemanak ereztem. O is mindig nyaggatta a fiat menjen dolgozzon, de miutan megtudta az en keresetem ugy volt vele majd en eltartom a felnott fiat es elegedetten hatradolt, hogy milyen jo a kisfianak.

Szerintem nekem nem.lett volna szabad ezt sose elmondanom. Igaz ez rola allititt ki bizonyitvanyt, hogy neki igy is jo, ha fiat a feleseg tartja el hosszu evekig...

2020. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!