Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti kidobnátok az anyós cuccait...

Ti kidobnátok az anyós cuccait hogyha nem jönne érte?

Figyelt kérdés
Feleségem gyesen van otthon egész nap a gyerekünkkel, ezért az anyós minden hülyeséget hozzánk rendel meg, mert a feleségem át tudja venni. A nagyobbik baj, hogy viszont sosem viszi haza őket haza, mert nincs kocsija, pedig 200 méterre lakik. Nekem meg egy nehéz nap után nincs sem kedvem, sem erőm áthurcolászni a dolgait, főleg mert hülyeségeket rendel. Például berendelt 5 karton gyömbért, mert webshopon keresztül 2 forinttal olcsóbb volt darabja. Nagyobb dolgokat is rendel folyamatosan és ott tartunk hogy nem férünk el tőle. Hiába szóltunk neki hogy vigye el, még ő sértődik be hogy nem visszük át neki. Pl. a matrac amit legutóbb rendelt be sem fér a kocsiba. Hétvégén gondolkodtam és arra jutottam hogy egy hetet adok, aztán mindent kidobok.
2019. nov. 17. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem kerül sokkal több energiába, sem sokkal több idôbe átvinni neki mint kidobni. Szóval átvinném neki.
2019. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyeztessetek egy időpontot, és vigyétek át neki. Legyél te a kicsivel addig, és ha a feleséged vezet, akkor átviheti ő is az anyjának. (Matracot kivéve). Ki nem dobnám, bunkóság lenne.
2019. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Mit csinál 5 karton gyömbérrel? Rárohad
2019. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Mondjátok meg neki, hogy nem vagytok tároló, ha valamit rendel akkor vigye is el, ha meg nem akkor megy a kukába mert nem fogjátok kerülgetni! Lehet bunkóság kidobni, de amit a kedves mama csinál, az is bunkóság!
2019. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha édesanyád cucca lenne kidobnád?
2019. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Eleve át se kéne venni. Illetve át kéne irányíttatni az ő címére. Ha nincs otthon, hát nincs otthon, majd hagynak neki értesítést, hogy mikor, hol veheti át, vagy ilyesmi, nem a ti gondotok, ő rendelte. De előtte meg kéne próbálni megbeszélni vele, hogy mi a gond.
2019. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem hogy nincs időd átvinni a szarokat ha ennyire zavar, ha bármit csinálsz ezen kívül csak rontasz a helyzeten.

Egyébként a kedves feleséged állítsd a témára hogy beszélje meg az anyjával

2019. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha most átviszem akkor megint rendelne. És ez így menne a végtelenségig.
2019. nov. 17. 17:20
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

en megmondanam neki h ezt befejeztuk

Egyebkent milyen dolog az hogy a feleseged otthon van a picivel

aki alszik es sok neszre pl az allando csengetesre h az anyja szaros csomagjait atvegye??

Ha mi rendeltunk valamit a kozpontba kertuk,a ferjem elment erte

Igy is tobbszor ide csengetett a postas h valaki nyissa ki a fobejaratot

mar odaaig jutottam h lenemitottam a csengot...

Szoval a logikat sem ertem h miert egy kisgyerekes anyukanak kell haptakba allnia a csomagfutar miatt.

Nekem mar ez magas👍

En biztos nem vennem at neki.

2019. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Még utoljára megpróbálnám vele megbeszélni a dolgot. Ha nem viszi el továbbra sem, akkor még ezeket átvinném hozzá, de többet nem vennék át hiába rendel.
2019. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!