Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti kidobnátok az anyós cuccait...

Ti kidobnátok az anyós cuccait hogyha nem jönne érte?

Figyelt kérdés
Feleségem gyesen van otthon egész nap a gyerekünkkel, ezért az anyós minden hülyeséget hozzánk rendel meg, mert a feleségem át tudja venni. A nagyobbik baj, hogy viszont sosem viszi haza őket haza, mert nincs kocsija, pedig 200 méterre lakik. Nekem meg egy nehéz nap után nincs sem kedvem, sem erőm áthurcolászni a dolgait, főleg mert hülyeségeket rendel. Például berendelt 5 karton gyömbért, mert webshopon keresztül 2 forinttal olcsóbb volt darabja. Nagyobb dolgokat is rendel folyamatosan és ott tartunk hogy nem férünk el tőle. Hiába szóltunk neki hogy vigye el, még ő sértődik be hogy nem visszük át neki. Pl. a matrac amit legutóbb rendelt be sem fér a kocsiba. Hétvégén gondolkodtam és arra jutottam hogy egy hetet adok, aztán mindent kidobok.
2019. nov. 17. 15:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
A feleségeddel kell megbeszélned, és neki kell kommunikálni az anyóssal. Ha a feleséged nem partner ebben, az gáz. Mondd meg a feleségednek, hogyha jövő héten péntek estig még itt lesznek a cuccok, kirakod őket az utcára egy "elvihető" tábla kíséretében. Közvetítse ezt anyós felé.
2019. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha anyuka szól, hogy ő megrendelne egy óriás vázát, 1 hét múlva szállítják hozzátok, akkor rögtön kell szólni, hogy más címet adjon meg, mert nem veszitek át. Ha mégis rendel, és érkezik a cucc, akkor tényleg nem veszitek át, 10 napot áll a központi raktárban, anyuka ezalatt meg tudja oldani a beszerzést. Ha a feleséged belemegy a játékba és nem mond nemet, akkor csak azt teheted, hogy kipakolod oda, ahol téged nem zavar, és erről előtte valamivel szólsz anyukának is, hogy legyen lehetősége elvinni. Ha mégsem viszi, magára vessen.
2019. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én át se venném amiket rendel. Probléma megoldva.

Ha ennyire nem tudja átvenni, kérje postán maradóra.

2019. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Hmm, amikor majd a kölökre kell vigyázni, akkor jó lesz az anyós
2019. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

A saját holmijait elvinni hülye az anyós, hát még unokára vigyázni. A saját cuccaira sem vigyáz, egy kiskutyát nem bíznék rá.

2019. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Slowrider válasza:

Ha nyugodtan és boldogságban akarsz élni, akkor szedd össze magad, és vidd át neki a cuccait.


Az én fejemben is megfordulna a gondolat, hogy kidobjam, de szeretem a Feleségemet, és ez mindennél erősebb.

2019. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
én kivágtam minden cuccát!
2019. dec. 16. 16:20
 18/18 anonim ***** válasza:

És előtte megbeszélted az érintettekkel? Adtál nekik esélyt arra, hogy hozzájussanak a cuccukhoz?

Vagy válni akarsz?...

2019. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!