Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Huszonéves nők! Élnétek...

Huszonéves nők! Élnétek együtt a párotok anyjával?

Figyelt kérdés

Az anya egyedül él, de nem tudja teljesen eltartani magát, ezért beköltözne hozzátok az amúgy sem túl nagy albérletbe. Neked ez hosszútávon (konkrétan amìg él) elfogadható lenne? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Továbbá, szerinted egészséges manapság több generáció együttélése ilyen formában, mint a fent említett helyzet?


2019. dec. 2. 12:53
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
50%

Sosem laknék együtt a párom vagy az én távoli vagy közeli rokonaimmal.

2-3 hétre befogadnám, ha nagyon muszáj, nincs más lehetősége, de kitalálnék valami megoldást a férjemmel.


Anyós keresőképes? Ha igen, segíteném a férjemmel pénzzel, hogy tudjon máshol bérelni valamit

2019. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
63%
Soha.
2019. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ milyen az anyós természete.Ha kedves,toleráns,akkor esetleg.


De egész életre nem.

Mivel huszonéves vagy,gondolom a párod sem sokkal idősebb,így az anyós sem annyira öreg.

2019. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. Főleg kis helyen nem. Pedig semmi bajom nincs velük. Saját szüleimmel sem élnék együtt. Nekem lesülne e képemről a bőr, nem mennék a gyerekem nyakára. Sokszor elgondolkodok amikor azt irják hogy nem tudja eltartani magát. Mindegy hogy fiatal vagy anyóskorú. Tényleg nem tudná? Vagy csak a kényelmét félti? Vagy ha nagyon akarná meg tudná oldani max kicsit szerényebben.? Persze én se hagynám utcán tengődni. Segítenék amíg talpra nem áll. De csak addig. Fordított helyzetben én se mennék más nyakára zavarni.
2019. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:
Párommal mindketten huszas éveink elejèn vagyunk, az anyós 50 felett. Nem mondanám teljesen egészsègesnek(cukorbetegség, csontritkulàs), viszont szerintem tudna még dolgozni, ha nagyon akarna, csak persze semmilyen vègzettsège nincs, mert mindig otthon volt háztartásbeliként. Az a baj igazából, hogy eddig nem dolgozott, és most semmi megtakarítása nincsen. Egyébként most a párom apjánál él még, de azt mondja kiidegeli őt a férje és nem bìrja már vele, ezért sokat itt van nálunk, viszont engem meg ez zavar, mert ìgy nincs normális privát terünk a párommal. A barátom azt mondta, ő se akarna vele élni, de jelen helyzetben nincs hova mennie, és hogy nekem van választásom, hogy kiszállok, ha nem tetszik, neki ezzel kell együttélnie, mert az anyja.
2019. dec. 2. 14:13
 26/55 anonim ***** válasza:
93%
Szóval van hol laknia, csak nálatok kényelmesebb lenne neki. Ha valaki ennyire nem foglalkozott sose az életével, jövőjével, az ne válogasson ennyire. Jó hogy nem majd a ti életeteket teszi tönkre, hogy neki minden ideális legyen.
2019. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
96%

"A barátom azt mondta, ő se akarna vele élni, de jelen helyzetben nincs hova mennie, és hogy nekem van választásom, hogy kiszállok, ha nem tetszik, neki ezzel kell együttélnie, mert az anyja."


Ezzel a "párod" el is búcsúzott tőled, ha nem vennéd észre.

2019. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
95%
Utolsónak igaza van! Ott is hagynám egyből! Magadból csinálsz hülyét...
2019. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
Én is így érzem már egy ideje, hogy belőlem csinálnak ezzel hülyét, szóval köszi a megerősítést!
2019. dec. 2. 14:27
 30/55 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd ott.
2019. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!