Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Huszonéves nők! Élnétek...

Huszonéves nők! Élnétek együtt a párotok anyjával?

Figyelt kérdés

Az anya egyedül él, de nem tudja teljesen eltartani magát, ezért beköltözne hozzátok az amúgy sem túl nagy albérletbe. Neked ez hosszútávon (konkrétan amìg él) elfogadható lenne? Ha igen miért, ha nem miért nem?

Továbbá, szerinted egészséges manapság több generáció együttélése ilyen formában, mint a fent említett helyzet?


2019. dec. 2. 12:53
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
95%
Nemcsak a fő kérdésed olvastam, hanem amit utána írtál, azokat is direkt, hogy ne ítélkezzek egyikőtök felett sem. Ezek után, amit írtál a továbbiakban (kommentben), vedd a kabátod és lépj le tőlük! Remélhetőleg neked van hova menni. Ez a kép, amit lefestettél, elég abszurd, így én is azt javaslom, hogy menj. A párod anyja jelenleg a volt párjával él, ami nem tetszik neki, a te párod is kimutatta a foga fehérjét. Ráadásul csak 50-es az anyósjelölt. Hagyd őket a francba, mert te sínyled meg a legjobban, a párod, meg az anyja meg majd hátradőlnek? Ne máá'
2019. dec. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen kizárt.

A pasidnak van egy gyereke mástól akit támogat. (meg exanyucit is)

Aztán jön anyós....

Most komolyan ez volt a legjobb pasi a közeledben!?

Ez a helyzet már ott elbukott, hogy gyereke van mástól.

Ennek a kapcsolatnak rövid időn belül vége, de előtte szét fog baccni az ideg ezt garantálom.

2019. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó hozzászólásaidból egyértelmű a kép. Az anyja nem él egyedül, nem is szeretne, hanem inkább eltartatni magát a férje helyett a fiával. Ő ezt elfogadta, és téged elég nyilvánvalóan elküldött. Innentől nincs kérdés, csomagolj és keress olyat, akinek számítasz.
2019. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
74%
Ki van zárva! Ha nem tudja teljesen eltartani magát, miért nem vesz kisebb lakást, vagy ha olyan az állapota, miért nem megy otthonba? És ha még elél 20-30 évig? Így szokott lenni. A kapcsolatnak meg szépen vége lesz a kedves mama miatt, láttam már ilyet sajnos!
2019. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
84%
Most olvastam el a hozzászólásodat, kérdező! Akkor egyértelmű, hogy a párod az anyját választotta! Sajnálom! Jobb, ha ott hagyod! Majd rájön évek múlva, hogy hülye volt! Te meg addigra remélhetőleg találsz egy normális pasit, akinek te vagy az első! Az anyja egyértelműen manipulátor és lusta!
2019. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
76%
Van olyan eset ahol képes lennék anyossal egy ideig együtt élni, de ez nem az!!! Neked van hova menned? Sürgősen lépj le!!!
2019. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
94%

"A barátom azt mondta, ő se akarna vele élni, de jelen helyzetben nincs hova mennie, és hogy nekem van választásom, hogy kiszállok, ha nem tetszik, neki ezzel kell együttélnie, mert az anyja."


Innentől kezdve miben reménykedsz?

Egyértelműen a képedbe lett mondva, hogy az anyja jön, neked meg ha nem tetszik fel is út, le is út!


Ne haragudj, de magára egy kicsit is adó nő már nem lenne ott! Ha ezt eltűröd, holnap veled törlik fel a klozetot, az anyjával egyetemben, de akkor meg is érdemled!

... és mindezt egy albérletes, gyerektartásos, csóringer paliért! Az eszem megáll

2019. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
94%

"A barátom azt mondta, ő se akarna vele élni, de jelen helyzetben nincs hova mennie, és hogy nekem van választásom, hogy kiszállok, ha nem tetszik, neki ezzel kell együttélnie, mert az anyja."


Nekem ez az a pont, amikor összeszedném a cuccaimat és mennék. Ennek a kapcsolatnak semmi jövöje, mindig te lennél az, aki az utolsó a sorban, az anyja meg a gyereke fontosabbak.

Ha van egy kis önérzeted, akkor a lehetö legrövidebb idö alatt keresel más lakhatási lehetöséget és költözöl.

2019. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Inkább elhagynám.


Menjen en dolgozni, ha nem áll jól egészségügyileg akkor csináljon egy vagyonőrit a munkaügyin keresztül és üljön be egy Tescóba őrködni.

Van megoldás, csak akarni kell. Vannak kímélő munkák.

2019. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Nem akarom más anyját gondozni. Akkor inkább maradjon vele, engem meg felejtsen el.
2019. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!