Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak az en anyosom ilyen...

Csak az en anyosom ilyen kibírhatatlan?

Figyelt kérdés
Fooyamatosan beszél, de csak magáról és az ő családjáról. Soha nem hagyja hogy vegigmondjam amit szeretnék, mert kozbevag az ő sztoriaival. Mindenki masnak ugy állítja be a csaladjat, mintha minta család lenne, pedig ez nem igy van. Szerinte az ő fiai a legtokeletsebbek, mindig csak a fiainak lehet igazuk, a menyeinek soha. Ha az en csaladommal jol kijon a fia, az neki nem tetszik, egyből fontoskodni kezd, hogy ő legyen a középpontba. Ha en veszek egy uj cipőt, ő uberelni akar azzal hogy neki anno ennel szazszor szebb volt es neki mindene megvolt mindig. Mellesleg ugyanazokat a sztorikat hallom evek ota kb 5millioszor. Hogyqn lehet ezt elviselni? A fiát nagyon szeretem.
2019. dec. 4. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerülni kell a társaságát, nem kell vele beszélgetni
2019. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Ez messze van a kibírhatatlantól....


Ne mesélj neki semmit... úgyis közbevág. Kérdezd inkább saját magáról, saját családjáról. Akkor majd mesélhet kedvére, te meg időnként mondod, hogy "Ja, ja." "Bizony, bizony."

2019. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%
Légy okos,ha nagyon szereted a fiát, akkor elfogadod az anyósodat,olyannak amilyen.Lehet egy nap a férjed is olyanná válik,mint az anyósod,akkor mit csinálsz kirugod?!
2019. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Draga anyoska is elfogadhatja a kedves menyet olyannak amilyen.

Miert nekünk kell elfogadni öket hibaikkal idegesitö szokasaikkal szemben?

Ö nevelte a fiat,fia valasztott feleseget szerintem ö fogadja el a fia dönteset akarmilyen a menye.

Az en szüleim azt mondtak mindig öket nem erdekel ki lesz a vejük,a lenyeg h szeress es boldog legyek vele.

Ök azok akik mindig figyelnek a ferjemre is

es nem a ferjemtöl varjak el h fogadja el öket mert az en szüleim

Szerintem ez oda vissza müködik.

Nem lehet csak egyoldalu a dolog.

2019. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10es! Mintha ezt én írtam volna..
2019. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!