Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaz hogy nem szabad az...

Igaz hogy nem szabad az anyóssal egy utcába költözni?

Figyelt kérdés
Sajnos most szeretnék építkezni, de telek még nincs és pont most jelöltek ki újabb családi házhoz telkeket az anyósomék utcájának végében, gyalog kb. 1 perc. Na most anyósomék teljesen be vannak indulva hogy egyértelmű hogy ott építkezünk, milyen jó lesz hogy papucsban át tudnak majd jönni. Sőt a telket is megvették már. Egyetlen utolsó cérnaszálam hogy az ő nevükön van és nem is akarják ránk iratni, ez tartja vissza a férjemet.
2019. dec. 9. 16:40
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
97%

En anyosom nem jon hozzank soha es akkor sem jonne ha egy utcaban laknank.

Felesegem viszont szeret atmenni a szuleihez gyakran, ezert jo lenne ha kozel laknanak es nem kellene autozni neki.


Ne epitkezz a telken ha nincs a neveteken!

Ebbol csak bonyodalom lehet ha ti epititek a hazat es mas neven van a telek.

2019. dec. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
37%
Mi még egy országban sem! Ha az unokaja egeszseges lenne akkor sem vigyazna ra 10percet sem.
2019. dec. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
66%

Mi külföldön élünk, 700 kmre mindkét nagyszülőtől. Szeretjük őket, de. Ha hazamegyünk egy hét alatt besokkalunk egymásból és jönnek a veszekedések. Jobb az ha mindenki éli a saját életét és amikor mindkét fél úgy akarja akkor találkoznak.

Az ilyen szülökkel együtt lakásból jó még nem sült ki sehol.


1. Ismerős 1: az összes pénzüket arra költötték, hogy a szülői ház tetőterét beépítsék maguknak. Pár év múlva úgy összevesztek a szülőkkel h menniük kellett, azóta is albérletben laknak, a tetőtér meg ott áll üresen.


2. Ismerős:

Anyuci kertje végébe építkeztek. 10 évvel és két gyerekkel később elváltak. Évekig ment a vita, hogy mit hogyan, mert a mama kertjében álló házat idegennek eladni nem lehet, de annyi pénze egyik félnek sincs h kifizesse a másikat.


3. Ismerős: ők szimplán csak végigveszekedték sz elmúlt 20 évet az amúgy segítökész, de idős korra nehéz természetű szülőkkel. Többek között pont azért, mert a papa mindig a legrosszabbkor állított be stb.

2019. dec. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
92%

Nem igaz. Van olyan anyós, akivel simán egy telken is lehet lakni. Pl. egyik kollégám nemcsak az anyósával, de az anyjával is egy utcában lakik (szomszédok), és semmiféle konfliktus nincs, mivel mindenkinek megvan a maga élete.


Mi anyámékkal lakunk egy városban, soha nem állítanak be kérdezés nélkül, nem zaklatnak, tiszteletben tartják az életünket. Ellenben az én anyósom 200km-ről is képes csinálni a fesztivált, betojózni napokra, stb.


De!! Úgy soha nem építkeznék, hogy valaki más telkére! Ahogy nem költöztem volna be a férjemmel olyan házba, ami nem 50-50%-ban a kettőnk nevén van. Ezekből csak bonyodalom származik.

2019. dec. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
92%
Alapból nincs ezzel baj szerintem, DE nálatok van baj, mivel meg sem kérdeztek, vettek egy telket és a nevükün van!
2019. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
73%

Kerdezo! Itt Qrva nagy baj van.

1.miert vettek telket ugy..h ti epitkezzetek az o nevukre?

2.aki idejott ugy kommenteli h te takarodj az egy idiota allat aki szerint nyald ki anyos pin@jat kb.

3.NE!

4.mi 20 percnyire lakunk es veresen komolyan ko kemeny munkam van abban h ide csak ugy ne jojjon senki. Foggal korommel kuzdottem. de mi is elkoltozunk innen mas okbol elore tudtuk.

5.beszelj a ferjeddel h mas telepuleste menjetek.


OSZINTEN MONDOM H NE MENJ BELE MERT TONKREMEGY MINDEN AMIG ANYOSOD ELETBEN VAN!

2019. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
84%

Ne!!!

Mi egymás mellett laktunk, egy pokol volt az életem, amíg el nem költöztünk.

2019. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
78%
Szóval a férjed belement volna ha rátok iratják a telket.Az ő fejével is gondok vannak.Amúgy rafkósok,úgy voltak vele ha esetleg majd köztetek véletlenül vége,mehetsz amerre látsz,mert az ő nevükön van :)
2019. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbben alapvetően fő genyának írják le az anyósukat, így a legtöbb ember egy városban sem élne együtt vele, de én azt mondom ahány személyiség annyi kapcsolat. Vannak jó, közepes, kiváló, rossz, szörnyű, elviselhetetlen és tündérbogár anyósok is, ugyanúgy lehet a viszony borzalmas, közepes, kielégítő és remek is. Én 10 perc kocsiútra lakom az anyóstól, csak akkor jön ha megbeszéltük vele, hogy jönnek unokát nézni, vagy szülinapra, amúgy nem jönnek. Meg mi is akkor megyünk ha meghívnak, szóval nekem nem baj, hogy közel lakik és mivel a családom messze lakik és semmilyen segítségem nincs rajtuk kívül, ezért nekem jó így. Van egy betegségem ami miatt sajnos rendszeresen kell járnom messzebbre orvoshoz és amiatt nem tudom a fiamat kire bízni, így átjön ha megkérem. Ha tolakodó és kioktató lenne, akkor én sem bírnám elviselni.
2019. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
92%

A legnagyobb gond szerintem is a telek. Ne építkezzetek rá, csak akkor, ha 100%-ban a neveteken van és ezt le is ellenőriztétek (tehát nem csak úgy mondják, hogy "jó, jó, már rátok írattuk").

Én egy városban lakom az anyósommal, de még soha életemben nem találkoztam vele, mert a páromnak voltak vele rossz tapasztalatai, és egyszer megmondta az anyjának, hogy na, ez után a húzásod után soha nem fogod ismerni egyetlen páromat sem. Hát, a párom nem csinál s*gget a szájából az már biztos :) nekem pedig a létező legegyszerűbb így, az biztos :)

2019. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!