Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Neked mi az a pont amikor azt...

Neked mi az a pont amikor azt mondod, hogy igen, ő okkal tiltotta el az unokát a nagyszülőktől?

Figyelt kérdés

Sógornőm azért tiltotta el az anyósától a gyerekeket, mert lefekvés előtt csokit adott nekik.


Szerintem ez azért elég drasztikus megoldás volt, elég lett volna annyi, hogy csak délután 2ig engedi ott lenni őket vagy valami.


Nekem az eltiltáshoz olyan durva dolognak kellene történnie szerintem, ami testi vagy lelki bántalmazás, veszélyeztetés lenne.


Hál istennek nekem egy áldott jó anyósom van, szóval mi szerintem sose fogunk eljutni arra, hogy eltiltsam a gyerekeimet tőle.


2019. dec. 16. 13:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Ha 3x elmondanék valamit, hogy pl. ne adjon neki csokit lefekvés előtt, akkor bizony én sem engedném, hogy ott aludjon a gyerek, ha ennyire leszarja, amit kérek. Persze el nem tiltanám, hozzánk jöhetne a Mama.
2019. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Ritka az a nagyszülő, akit olyasmit követ el az unokájával / az unokája ellen, ami miatt el kell tiltani tőle. A legtöbben eleve utálják a nagyszülőt, legyen az a saját vagy a párjuk szülei, nekik bármi megfelel indoknak rá, ahogy a sőgornődnél is történt. Ez nem volt olyan egetrengető dolog, ami miatt ezt kellett volna tennie. Remélem az ilyenek majd visszakapják ugyanezt, amikor ők lesznek nagyszülők.
2019. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nah igen, az ilyenek nem gondolnak arra, hogy egyszer ők is lesznek anyósok?
2019. dec. 16. 13:30
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer vettem fontolóra, mikor apósom a csecsemő gyereket magával vitte a kocsmába, mindezt még a dohányzási tilalom előtt. Akkor nagyon összevesztünk, de végül is sikerült rendezni, mi nem tiltottuk el, ő meg nem csinált többet ilyet.
2019. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Na és mi van akkor ha egyszer ők is lesznek anyósok? Holvan az leírva, hogy egy anyósnak kötelező csak azért is szembe menni a menye nevelési elveivel? Nekem szerencsére anyósom normális, amit kérek az úgy van. Nem trükközik, nem sunnyog a hátam mögött, nincsen jajj csak egy kicsit. Ha volt olyan amit nem tisztáztunk előre, felhívott megbeszéltuk. Nincs is konfliktus köztünk.
2019. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Urolsó: na igen, ez már nálam a kiskorú veszélyeztetés fogalma. Énis fontolóra vettem volna az eltiltást, de. 2. Ilyenné meg is tettem volna.
2019. dec. 16. 13:42
 7/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolsó előtti
2019. dec. 16. 13:43
 8/25 A kérdező kommentje:
Sehol nem írtam, hogy kötelező szembe enni a meny nevelési elveivel. Csak annyit írtam, hogy bőven elég lett volna, ha vacsorára már nem engedi ott lenni a gyereket, nem kell egyből teljesen eltiltani a gyereket. Azzal is megoldódott volna az esti csokievés probléma. Neki, hogy fog esni majd, ha egyszer anyós lesz, és az egyetlen megoldást a menye abban látja, hogy el tiltja a gyerekektől.
2019. dec. 16. 13:46
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Este csoki? És akkor mi van? Nagy dolog...
2019. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Bár ott már tini volt az unoka, elég sokat ivott amit a mama finanszírozott - a szülök határozott tiltása ellenére is, ők nem is beszélnek a mamával, pedig szembe szomszédok - az unokával nem emlékszem hogy alakult a dolog, ez kb 15 éves történet
2019. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!