Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Neked mi az a pont amikor azt...

Neked mi az a pont amikor azt mondod, hogy igen, ő okkal tiltotta el az unokát a nagyszülőktől?

Figyelt kérdés

Sógornőm azért tiltotta el az anyósától a gyerekeket, mert lefekvés előtt csokit adott nekik.


Szerintem ez azért elég drasztikus megoldás volt, elég lett volna annyi, hogy csak délután 2ig engedi ott lenni őket vagy valami.


Nekem az eltiltáshoz olyan durva dolognak kellene történnie szerintem, ami testi vagy lelki bántalmazás, veszélyeztetés lenne.


Hál istennek nekem egy áldott jó anyósom van, szóval mi szerintem sose fogunk eljutni arra, hogy eltiltsam a gyerekeimet tőle.


2019. dec. 16. 13:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a nagyszülők masszív alkoholisták, börtönviseltek mindketten és a férjemet gyerekkorában eldobták maguktól. Szerintem természetes hogy nem engedem a lányom közelébe őket. Ha később már nagyobb lesz, döntésképes a dologban, akkor nem tartom vissza ha meg akarja ismerni őket. Elrettentő példának nagyon jók.
2019. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltottam el a gyereket, hanem én magam szakítottam meg velük minden kapcsolatot. Apám alkoholista, anyám pszichiátriai eset, engem meg utálnak. Ha én nem kellek nekik, ne kelljenek az unokák se.
2019. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
83%
Anyám éjszaka akart menni a 3 évesemmel bátyámért hugom hivott h vinni akarja fel kellett hivnom h hagyja otthon mert elvan hugommal is. Másik hogy nem kötötte be a kocsiba csak betette az ülésbe mikor hazahozta. Utána egyszer bátyámnak is odaadta aki videot küldött vezetés közben h a fiam táncol a kocsiba a zenére az ülésbe amiben ismételten nem volt bekötve. Na ezek után sem eltittam tőlűk mert attól h nagykn felelőtlenek még szeretik de nem fogom otthagyni soha többet náluk úgy hogy vagy én vagy az apja nincs ott.
2019. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Az én apósom konkrétan gyűlöl, pedig 13 éve egy házban élünk. Az, hogy rólam miket terjeszt, sose érdekelt, de mostanában a hülyeségeibe az unokáit is belekeveri.Ezt már nem tudom figyelmen kívül hagyni. Konkrétan azt terjeszti, hogy ő az apjuk az unokáinak.Vagy a sógorom fiát akarta lopásra bírni a mi kárunkra...

Konkrétan nem tiltom a gyerekeket továbbra sem, de ha olyasmit kezd el nekik mondani, akkor a gyerekeket felszólítom , hogy legyenek szívesek a szobájukba menni és apósomat is elküldöm. Van, hogy a gyerek már oda se megy hozzá. A gyerek nem hülye, mikor a nagyapjuk engem szid vagy épp velem kiabál, akkor ők is hallják...

2019. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Veled kiabál?

Belelépnék a szájába neharagudj foleg ha a gyerekem elott tenné...

2019. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!