Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudnék megnyílni a...

Hogyan tudnék megnyílni a párom családjának?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a párommal, és az a gond, hogy baromi nehezen barátkozok. Nincsenek barátaim, azokon kívül, akikkel együtt nőttem fel. Nem érzem magam elég jónak ahoz, hogy elfogadjanak, sőt nem is fogadnak el. Számtalan vitát generáltak köztünk ezzel. Pedig erről sem én, sem a párom nem tehetünk. A családomon belül sem vagyok mindenkivel nyílt, sőt van akihez nem is merek szólni. A páromnak fél év után nyíltam meg, mert minden nap találkoztunk. A családi beszélgetéseikbe nem nagyon tudok beleszólni, mert annyira újnak érzem magam köztük. Már annyiszor veszekedtünk ezen, sírógörcsöm van egyfolytában. Egyszerűen nem tudom, hogyan foghatnék hozzá. Gondolkoztam, hogy psziholóhushoz kéne mennem, mert nem érzem, hogy minden rendben lenne velem. Mindemellett beszédhibám is van, lehet ez is okozza a gátásos viselkedésemet.

Szerintetek mit tehetnék?



#család #szorongás #gátlás #Nehezen nyílok meg
2019. dec. 24. 23:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm. Szerintem introvertált vagyok, legalábbis úgy érzem. Nagyon szeretem a páromat, de az anyja teljesen tönkre teszi. Próbálok jópofizni, de az a helyzet, hogy elég nagy köztünk az anyagi különbség. Lehet az anyja ezért ilyen velem, mert nekünk jobban megy a sorunk. Szerintem nem tettem semmi rosszat nekik, viszont ma már harmadszorra sírok a párom bántásai miatt. Mindig az anyjának hisz, és ôt helyezi elôtérbe. Mit tehetnék, hogy higyjen nekem?
2019. dec. 25. 10:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha inkább egy olyan párt választanál, aki kiáll melletted, nem szól be, nem ríkat meg és elfogad olyannak, amilyen vagy?
2019. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én annyira szeretem ôt. Ô az elsô nagy szerelmem az életemben. Félek, hogy nem találnék olyat, akinek nem csak szexre kellenék. 19/L vagyok.
2019. dec. 25. 11:24
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

1. azt, h ki mennyire ertekes, nem az donti el, h intro v extro... ezen az alapon badarsag barkit ertekesebbnek gondolni.

2. nem kell puszipajtasnak lenni anyossal, az enyem egy olyan tipus, akivel semmirol nem lehet beszelni kb mert senki es semmi nem erdekli abbol ami engem erdekel, ill forditva is igaz, s , megis tartunk egy szintet pont a paromra valo tekintettel, es kesz.

3. az a legnagyobb gaz h a partnered teged cseszeget, ahelyett h segitene neked kozos hangot talalni a csaladdal. Nem kell tole azt se varni hogy az anyjatol forduljon el, az sem lenne helyes.

4. o idosebb toled, ugye? Kicsit ugy tunik h te vagy a naiv, artatlan lany, o meg a 20on eves faszikad, aki mar annyira lenyomta az amugy se magas onertekelesed, h azt hiszed h nelkule megall forgasaban a fold.

En is azt hittem a te korodban, hogy mi lesz velem eletem naaagy szerelme nelkul?... biztos belehalok. Aztan igy visszanezve rajovok h elpazarolt ido volt turni a hulyesegeit, sokkal hamarabb le kellett vna zarni, mig nem fajult el a dolog.

2019. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a választ, tegnap beszélgettem vele kicsit, amennyit szoktam, a párom pedig nagyon örült neki. Lehet végig az anyja csinálta volna ezt?
2019. dec. 26. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!