Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan mondjuk el a párom...

Hogyan mondjuk el a párom családjának, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nàluk lakunk és igazàból nem volt tervben a baba.
2015. máj. 3. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha egy ilyen kérdéshez segítség kell nektek, akkor még nem álltok készen a gyermekvállaláshoz.
2015. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok választásod nincsen,hogy hogyan mond el.

Álljatok eléjük és mondjátok el. Ennyi.

2015. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

2-es vagyok.


Hány évesek vagytok? Talán féltek a szülők reakciójától vagy miért tetted fel a kérdést?

2015. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

"Hát ha egy ilyen kérdéshez segítség kell nektek, akkor még nem álltok készen a gyermekvállaláshoz."


Ő a franciaékezetes kérdező, mindig ilyen kérdései vannak, csak unatkozik, vágyik a figyelemre.

2015. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Óóó...

Felétek még a gólya hozza a babát? Netán Saridon mellett lettél terhes?

2015. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Én megértem a kérdezőt ... Az ,hogy egy problémàs szülő esetén gondot okoz eme hír közlése ,érthető... Annak idején én tervezetten lettem terhes 24 évesen a pàromtól ,akkor màr 3. együtt éltünk . Bizony görcsbe volt a gyomrom ,hogy hogyan közöljem a hírt anyuval ,s nem ok nélkül ,mert ő elég egyedi természettel van "megàldva" ,s nem úgy fogadta a hírt ,ahogy illett volna neki .Szóval sok sikert nektek kérdező ... Viszont annyi tényleg nagyon fontos. Hogy legyenek fix elképzeléseitek ,amit meg is valósítotok a jövőtöket illetően !
2015. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Odaállsz eléjük, és boldogan elmondod, babát vártok, ezért elköltöztök a pároddal, hiszen nyilván el tudjátok tartani őt is és saját magatokat is, nem? Ha mégsem, akkor nem kell elmondanod, hanem vetesd el. Ha anyósod még egy gyereket akarna nevelni, szült volna magának.
2015. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Odaálltok eléjük ketten a férjeddel, majd közlitek, hogy nem így terveztétek, de nagyszülők lesznek.


Ennek fényében pedig vállaljátok a felelősséget, elköltöztök, abbahagyjátok az élősködést és gondoskodtok a gyerekről a lehető legjobb tudásotok és képességetek szerint, anélkül, hogy a nagyszülőktől várnátok el a segítséget.

2015. máj. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!