Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós pajtás gondok?

Anyós pajtás gondok?

Figyelt kérdés
A férjemmel 4 éve vagyunk házasok. Most épp, házat akarunk építeni Budapesten. A férjem szüleinél laktunk Dunántúlon, Sopron közelében. Az apósom nagyon támogató, hogy a fővárosba költözzünk, de az anyósom az mintha csak ellenem menne. Én akarom elvinni a fiát, (a házasságot is nagyon nehezen akarta engedni) és olyan mintha csak én akarnék elköltözni. Valakinek tapasztalata?

2019. dec. 31. 09:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Mi bajuk van az anyósoknak? Eddigi exeim anyjai féltékenyek voltak. Úgy csináltak, mintha a felnőtt fiaik 5 évesek lennènek. Én voltam a szörnyeteg, mert beléptem az életükbe. Miket fantáziálhatnak ezek az anyák rólunk? Mindenkivel kedves, normális voltam. De hiába. A férjem anyukája eddig a legnormálisabb, bár a kapcsulatunk elején volt gond, hogy 20 percenként hívta a fiát, de leállt egy idő után. Meg néha butaságokat beszél, de nem érdekel.

Komolyan nem értem sok anya miért nem kèpes elfogadni hogy a gyerekük felnőtt...

2019. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Inkább arról mesélj, mi a helyzet a férjeddel? Ugyanis ha ő költözni akar, állítsátok le szépen anyukát, ha viszont nem biztos a dolgában, akkor bármennyire is parasztnak fogok tűnni, de készülj a válásra, amit az anyós fog nektek elintézni.
2019. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha megvan az új házra a pénzetek és mindketten költözni akartok (ezek szerint - igen), ráadásul az apósod is jónak látja, akkor nincs akadály előttetek. Az anyós talán megbékél a helyzettel (legfeljebb ritkábban megy utánatok Budapestre...). Az unoka majd mindent megold, legfeljebb belekotyog, hogyan, mivel, mikor etesd, hogyan pelenkázd, hogyan tartsd a kezedben, milyen babakocsit vegyetek, miért nem jó az, amit vettetek, miért hagyod v. nem hagyod sírni, miért azt a rugdalózót adod rá, miért nem azt, amit ő vett neki... (nem folytatom, pedig tudnám, de rövidesen jövő év lesz és van feladatom). BÚÉK!
2019. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%
Mégis mit jelent, hogy olyan mintha csak te akarnál elköltözni??? Ha a férjed kiállna érted, akkor nem lenne probléma...
2020. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Miért van ennyi életképtelen nyomorék pasi aki 40 évesen is az anyja seggében van?
2020. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
78%

# 15

Mert a 40 éve pasinak általában 60-70 éves anyja van.

Aki még erősen a "régi rendszer szerint" szocializálódott sajnos.

Ahol kvázi elvárt hogy a leendő meny kb behódoljon az anyósnak...

2020. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A férjed egy csecsszopó.


Viccet félretéve, az anyja nem szeretné pici fiacskáját elveszíteni. Még mindig a kisfiának, a tulajdonának tekinti. Ez nem normális kapcsolat. A fia felnőtt ember. A férjednek kellene az anyjáról levállni. Neki kellene megvédenie téged az anyjával szemben.


Ha igazam van és ő mama pici fia típus, az nem jó hír számodra. Hiába fogtok elköltözni, mindig az anyjához fog hasonlítani. A mamával sohasem fogsz felérni. Sőt! Te leszel a mama, akinek ki kell szolgálni őt. Az ilyen fajta anyuci mindent megcsinál a fiacskája helyett. Ha nem teszed a férjed elé a kanalat, inkább enni sem fog.


Tévedek?

2022. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Most látom, régi a kérdés. Mi lett azóta?
2022. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!