Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Balhé amiatt h az unoka...

Balhé amiatt h az unoka keresztszülei nem az ő családjuk tagja?

Figyelt kérdés

Gondolkodunk a gyermek keresztszulein.

Az anyosomek,sogorom teljesen biztosak abban hogy a ferjem testvere es felesege lesz a keresztszulo.

Viszont nem oket szeretnenk.Vagy a hugom es a volegenye.Vagy mindkettonk gyerekkori baratjat kernenk fel.

Akik gyerekkorunk ota mellettunk alltak,tamogattak minket lelkileg.

Akikre mindig szamithattunk.Szeretnenk ha a gyermekunknek ok lennenek a keresztszuleik.Hogy o mellette is legyen ott 2 ember akire barmikor szamithat.

A sogorom egy sunyi aljas ember,aki a testveret is sokszor a maga javara akarná ugràltatni.Nem megbizhato.Semmit sem tud csinalni segitseg nelkul mert neki kenyelmesebb a csaladjat rangatnia.

Az a lenyeg h tegnap errol beszeltek en meg mondtam h miben gondolkodunk.Es teljesen kibuktak h mi az h nem a ferjem testvere lesz a gyerek keresztapja.

En meg mondtam h amugyis a nagybatyja.

Keresztszuloket meg mast szeretnenk.

Lehet a hugom es a volegenye is.Jo emberek.Imadjak a gyerekeket.


Most én vagyok a szemét h nem rájuk gondoltunk először?


2020. jan. 11. 11:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Te tiszta fogyatékos vagy 58%-os.
2020. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A férjem ötlete volt az h a hugom es a volegenye.

Nagyon kedveli oket.

En a 2 baratra gondoltam de termeszetesen atbeszeljuk meg a ferjemmel.

Neki se fordult meg a fejeben a testvere.Tartjak a kapcsolatot,nincs harag.De sok problema volt miattuk.Kibeszelte a hata mogott stb...

A felesege nem jon at hozzank mert van 1 macskank.Nem szereti oket.

Meg azon kattog h elkapja a toxoplazmat amit a macska terjeszt.

Ettol fuggetlenul megvan a kapcsolat veluk.

2020. jan. 11. 13:21
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is eleg, ha nagybatyj es nagyneni a tesok, igy fel lehet kerni baratokat keresztszulosegre.
2020. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Szoval latjatok ebbol megint balhe volt.

Nem is akkora balhe de tettek megjegyzeseket.A legkor is megvaltozott.

El is jöttünk hamarosan mert érezhető volt a feszültség.

Es akkor kerdezem aki nekem esett?H en utalom a csaladjat stb...?

Lenne jogom utalni oket,es mar reges reg kirughattam volna oket az eletembol.De a ferjem csaladja,tiszteletben tartom.Sokat bantottak minket ennek ellenere mindig ott voltunk nekik es vagyunk mai napig is ha baj.

Ilyen miatt megint bantani valakit?Ha a hugom nem engem kérne fel most mi törtenne?Én is essek neki?tök logikus h ez a helyes hozzáállás.


Igazándiból nem érdekel csak fáj hogy egy ilyen miatt megint teszik a megjegyzeseket.Felek h esetleg ereztetni is fogjak.

En mondtam nekik meg gondolom azt hiszik en eroltettem ra a ferjemre

de inkabb vallalom legyek en a harpia,ha megtudjak h a ferjem partner ebben es hasonloan gondolkodtunk nem tudom mit tennenek

2020. jan. 11. 13:33
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell azzal foglalkozni, hogy anyós, sogornak mi a véleménye. A TI gyereketek, TI döntitek el. Nincs semmi,, szabály,, erre, hogy csak családtag lehet a keresztszülő.

Nálunk nekem van 1 testvérem, páromnak 2 testvére.. Gondolatod, hogy ment a száj huzogatás..

2020. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
De minden csoda 3 napig tart... Majd megbékél mindenki.
2020. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%
Régen az volt a hagyomány hogy a gyerek keresztapja mindig az apa legidősebb féltestvére volt. Régen. 21. század ma már másképp van, ti vagytok a gyerek szülei ti döntitek el ki lesz a keresztszülő a többinek meg kuss.
2020. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

Az egész keresztszülőség úgy ahogy van egy nagy hülyeség. Divathóbort. Semmi értelme és jelentősége nincsen. Nálunk is csak a viták mentek, hogy nővérem kit kérjen fel, engem, vagy a férje testvérét, azaz a sógornőjét. Aztán a sógornő persze külföldön él (így persze aztán meg baromira nagy haszna van annak hogy keresztanya legyen), nem tudott eljönni a keresztelőre, így előtte egy nappal engem kértek fel. Lett is belőle az anyósa részéről orbitális balhé! De az istennek nem tudta felfogni, hogy az lesz a keresztanya aki a szentelt víz alá tartja, nem pedig aki két országgal arrébb van éppen. Szóval ennyit erről. Végül második gyereknek ő lett a keresztanyja, de mondom, külföldön laknak, szóval értelme sincs. Ha nővéremékkel történne valami, úgysem hozzájuk kerülnének a gyerekek, szóval az egyetlen értelme a keresztszülőségnek amugyis megy a levesbe. Szóval azt mondom sz*rd le, legyen az akit ti akartok, amúgy sincs se értelme, se jelentősége, had haborogjanak, majd befejezik.


(És az én gyerekemnek egyenként ezért sem lett se keresztelő tartva, se keresztszülő választva, el kerülve az esetleges családi balhe kialakulását ég, értelmetlen ceremónia miatt.)

2020. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%

Akiket jószívvel bíznátok meg ezzel a feladatra, azt válasszátok.

Nem anyós és após gyereke, hanem a tiétek. A ti döntésetek.

2020. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Úristen nálunk ugyanez a helyzet! Apósom közölte hogy ő márpedig ebből nem fog engedni hogy ne a párom tesója legyen a keresztapa... Nem értem némelyik nagyszülő hogy jön ahhoz hogy ilyen kijelentéseket tegyen... Ez nem az ő döntésük,nem az ő gyerekük! Majd a szülő eldönti! 😠
2020. jan. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!